بازتاب ناکامی نامزدهای ایران در مراسم بهترین‌های سال آسیا+عکس
بازتاب ناکامی نامزدهای ایران در مراسم بهترین‌های سال آسیا+عکس

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری «شین‌هوآ» چین امروز ناکامی نامزدهای ایرانی حاضر در مراسم بهترین‌های سال ۲۰۱۹ آسیا از کسب جایزه را بازتاب داد. این رسانه چینی نوشت: تمام نامزدهای ایرانی حاضر در مراسم بهترین‌های سال آسیا در هنگ کنگ دست خالی به ایران برگشتند. در این مراسم علیرضا بیرانوند، […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری «شین‌هوآ» چین امروز ناکامی نامزدهای ایرانی حاضر در مراسم بهترین‌های سال ۲۰۱۹ آسیا از کسب جایزه را بازتاب داد.

این رسانه چینی نوشت: تمام نامزدهای ایرانی حاضر در مراسم بهترین‌های سال آسیا در هنگ کنگ دست خالی به ایران برگشتند. در این مراسم علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم ملی ایران نامزد بهترین مرد سال بود اما اکرم عفیف قطری این جایزه را از آن خود کرد.

سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت نیز در بخش بهترین لژیونر سال رقابت را به سون، ستاره کره‌ای تاتنهام باخت. از سوی دیگر مهدی جاوید در کسب جایزه، بهترین فوتسالیست آسیا رقابت را به توموکی ژاپنی باخت.

به گزارش اخبارنو به نقل از فارس، این رسانه چینی به حضور کتایون خسرویار در میان نامزدهای بهترین مربی سال زن و فدراسیون ایران در میان نامزدهای بهترین فدراسیون از حیث الهام بخشی نپرداخته که در این مراسم نتوانستند جایزه بگیرند.