بزرگترین چالش کدنویسی آنلاین کشور ۲۶ آذرماه برگزار می‌شود
بزرگترین چالش کدنویسی آنلاین کشور ۲۶ آذرماه برگزار می‌شود

  به گزارش اخبارنو به نقل از گروه فناوری خبرگزاری دانشجو، بزرگترین چالش کدنویسی کشور به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی برنامه نویسان، به همت واحدالکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.    در این مسابقه‌ برنامه نویسی آنلاین که با عنوان «چکاوا» برگزار می‌شود، کافیست متقاضیان با یکی از زبان‌های برنامه نویسی #c […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه فناوری خبرگزاری دانشجو، بزرگترین چالش کدنویسی کشور به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی برنامه نویسان، به همت واحدالکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.    در این مسابقه‌ برنامه نویسی آنلاین که با عنوان «چکاوا» برگزار می‌شود، کافیست متقاضیان با یکی از زبان‌های برنامه نویسی #c و یا php آشنایی داشته باشند.

برندگان این مسابقه نفراتی هستند که قطعه کد مورد نظر را به درستی و در بازه زمانی کمتر پیاده سازی کنند و در امتیازدهی به نفرات کیفیت کدنویسی لحاظ می‌شود.

مرحله اول این مسابقه آنلاین ۲۶ آذرماه و مرحله دوم با حضور منتخبین در ۲۹ بهمن ماه برگزار خواهد شد.

همچنین زمان اعلام نتایج مرحله دوم بزرگترین چالش کدنویسی آنلاین کشور در روز ۵ اسفندماه خواهد بود و به نفرات اول تا سوم این مسابقه به ترتیب ۴، ۳ و ۲ میلیون تومان اهدا می‌گردد.

علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از ۹ آذر لغایت ۲۲ آذرماه به سایت http://chakava.iauec.ac.ir مراجعه کنند.