حلقه مرکزی دستگاه‌های متولی مقابله با آسیب‌های اجتماعی در خراسان شمالی تشکیل شد
حلقه مرکزی دستگاه‌های متولی مقابله با آسیب‌های اجتماعی در خراسان شمالی تشکیل شد

  محمدعلی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد با بیان فعالیت دستگاه‌های مختلف برای مقابله با آسیب های اجتماعی٬ اظهار داشت: حوزه آسیب‌های اجتماعی در خراسان‌شمالی به طور ویژه و با نگاه تجمعی فعال شده که از موازی‌کاری و کار انفرادی دستگاه‌های اجرایی هم جلوگیری کردیم تا نتیجه مطلوب و دلخواه رقم بخورد. […]

 

محمدعلی شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد با بیان فعالیت دستگاه‌های مختلف برای مقابله با آسیب های اجتماعی٬ اظهار داشت: حوزه آسیب‌های اجتماعی در خراسان‌شمالی به طور ویژه و با نگاه تجمعی فعال شده که از موازی‌کاری و کار انفرادی دستگاه‌های اجرایی هم جلوگیری کردیم تا نتیجه مطلوب و دلخواه رقم بخورد.

بجنورد| ۵۵ درصد علت طلاق‌ها ناشی از «اعتیاد» است

وی از ادغام‌ بخش‌های مختلف موثر در امر آسیب‌های اجتماعی در استان خبر داد و افزود: در استان یک حلقه را به عنوان رینگ اصلی شکل دادیم که در این راستا تمام سازمان‌های موثر همچون بهزیستی، حوزه اجتماعی استانداری، ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد و حتی شهرداری‌ها ادغام شدند که در حال حاضر خروجی آن در برخی از بخش‌ها مشخص شده است که نمونه آن بهبود جایگاه خراسان شمالی در زمینه اعتیاد در کشور است.

استاندار خراسان‌شمالی با تاکید بر اینکه تا ۶ ماه آینده خروجی کار مشخص می‌شود تصریح کرد: امیدواریم تا شش ماه آینده خروجی این کار دسته‌جمعی که با برنامه‌ زمان بندی مشخص هم همراه است، شاخص‌های ما را در حوزه آسیب‌های اجتماعی در کشور توسعه و بهبود یابد که می‌یابد.

شجاعی با اشاره به طرح‌های استانداری و نهادهای متولی برای کاهش آمار معتادان استان٬ گفت: هر چند اعتبارات دستگاه‌های متولی برای مبارزه با مواد مخدر اندک است اما بازهم تلاش شده در طرح جامع مبارزه با مواد مخدر تمامی مسائل دیده شود.