حل مسائل صنعت گاز به دست شرکت‌های دانش بنیان
حل مسائل صنعت گاز به دست شرکت‌های دانش بنیان

  به گزارش اخبارنو به نقل از گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، رویداد اعلام نیازهای فناورانه شرکت ملی گاز ایران با هدف مشارکت شرکت های ایرانی در ساخت و تامین اقلام پرمصرف صنعت گاز برگزار می شود. در این رویداد ۳ روزه که در تاریخ ۱۷ تا ۱۹ آذر ماه ۱۳۹۸ در محل صندوق […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، رویداد اعلام نیازهای فناورانه شرکت ملی گاز ایران با هدف مشارکت شرکت های ایرانی در ساخت و تامین اقلام پرمصرف صنعت گاز برگزار می شود.
در این رویداد ۳ روزه که در تاریخ ۱۷ تا ۱۹ آذر ماه ۱۳۹۸ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود، شرکتهای دانش بنیان و استارت آپهای حوزه صنعت گاز گرد هم می آیند.
همچنین در این رویداد، بیش از ۳۰ مورد از اصلی ترین نیازهای صنعت گاز کشور در حوزه های پالایش، انتقال و توزیع به شرکت های دانش بنیان و فناور معرفی می شوند.
هدف این گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه، اقلام و خدمات پرمصرف صنعت گاز توسط مسؤولان و کارشناسان شرکت گاز است تا توسط شرکتهای دانش بنیان تامین و رفع شود.
پس از رویداد شرکت ها و فناورانی که بهترین پیشنهادها را برای حل این نیازها و مسائل ارائه نمایند، فرصت همکاری با شرکت ملی گاز ایران را خواهند یافت و در صورتیکه شکل گیری این همکاری نیاز به تامین مالی داشته باشد، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به منظور تسهیل همکاری های فناورانه بین شرکت های فناور و شرکت ملی گاز ایران، ابزارها و تسهیلات حمایتی مالی خود را بکار خواهد گرفت.
طراحی و ساخت عملگر شیر موتوری، ساخت دستگاه پورتابل آنالیز غلظت ادورانت برای بوسنجی خطوط گاز طبیعی، طراحی و ساخت نشت‌یاب قابل‌حمل گاز متان از نوع لیزری مکشی، طراحی و ساخت سیستم اندازه گیری سطح مایع مخزن، طراحی و ساخت دستگاه اندازه‌گیری دما، طراحی و ساخت دستگاه اندازه گیری فشار و اختلاف فشار، طراحی و ساخت دستگاه اندازه گیری ارتفاع سطح مایع ، طراحی و ساخت جریان سنج اختلاف فشاری از جمله نیازهایی است که شرکت ملی گاز ایران اعلام کرده است.
طراحی و ساخت سوئیچ فشاری، طراحی و ساخت سوئیچ سطح، طراحی و ساخت جریان‌سنج توربینی، طراحی و ساخت جریان‌سنج آلتراسونیک، طراحی و ساخت دتکتور گاز، طراحی و ساخت دتکتور شعله، طراحی و ساخت دتکتور دود، طراحی و ساخت دتکتور حرارت، طراحی و ساخت آنالایزر گاز آنلاین از دیگر نیازهای این صنعت به شمار می روند.
همچنین طراحی و ساخت سیستم آنالایزر آنلاین پساب، طراحی و ساخت تجهیزات روشنایی ضد انفجار، طراحی و ساخت باتری نیکل کادمیم، طراحی و ساخت موتور الکتریکی و درایو، طراحی و ساخت هیتر الکتریکی ، طراحی و ساخت دستگاه کنترل کننده منطقی برنامه پذیر، طراحی و ساخت دستگاه سیستم خاموشی اضطراری، طراحی و ساخت دستگاه پایانه از راه دور ، طراحی و ساخت سیستم کنترل توربین، طراحی و ساخت کارت‌های ورودی/خروجی سیستم کنترل توزیع شده، سیستم پایش لرزش، طراحی و ساخت سیستم کنترل اعلام و اطفاء آتش و نشت گاز Fire & Gas System، طراحی و ساخت اربیت ولو ، طراحی و ساخت Line Break Valve(LBV)، طراحی و ساخت توربو اکسپندر Turbo Expander، طراحی و ساخت دمنده سانتریفیوژ Centrifugal Blower، طراحی و ساخت Steel Belt (مربوط به تجهیز SRU Pastilation)، طراحی و ساخت کمپرسور رفت و برگشتی ، کربن فعال مصرفی در سیکل آمین، سیلیکاژل کروی نوع H و WS، آنتی فوم سیلیکونی از جمله نیازهای اعلام شده به شمار می روند که میتواند از سوی شرکتهای دانش بنیان پیشنهادات فناورانه ای ارائه شود.
گفتنی است، حضور و مشارکت در این رویداد که توسط شرکت ملی گاز ایران و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و شبکه خدمات نوآوری بومرنگ برگزار می شود برای تمام علاقه مندان آزاد است.
همچنین شرکت های فعال در حوزه های نفت و گاز، برق، کنترل، ابزار دقیق، مکانیک و مواد شیمیایی اصلی ترین گروه های مخاطب این رویداد هستند.
علاقه مندان به حضور در رویداد می توانند از طریق evnd.co/rEZ8f اقدام کرده یا با دبیرخانه رویداد به شماره های ۸۸۳۹۸۵۴۳-۸۸۳۹۸۵۶۳ (۰۲۱) تماس بگیرند.