خط تولید آبگرمکن و آب‌شیرین‌کن خورشیدی افتتاح شد
خط تولید آبگرمکن و آب‌شیرین‌کن خورشیدی افتتاح شد

  به گزارش اخبارنو به نقل از گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فعالان زیست بوم نوآوری استان اصفهان امروز ۳۰ آذرماه دستاوردهای خود را به ‌سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ارائه می‌کند. در نخستین بخش از سفر یک […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فعالان زیست بوم نوآوری استان اصفهان امروز ۳۰ آذرماه دستاوردهای خود را به ‌سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ارائه می‌کند.

در نخستین بخش از سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به اصفهان، شرکت خط تولید آبگرمکن و آب شیرین‌کن‌های خورشیدی “ایران ساخت” افتتاح شد. شرکت دانش بنیان فناوری‌های سبز آویسا که این طرح فناورانه را اختراع و تجاری سازی کرده است، خط تولید این محصولات دانش بنیان را در اصفهان راه اندازی کرده است که این کارخانه با حضور ستاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری همچنین از محصولات فناورانه شرکت صنایع الکترونیک ایران(صاپا) بازدید می‌کند. این شرکت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های محصولات بازار الکترونیک کشور به شمار می‌رود و بیش از ۴۰۰۰ نیروی انسانی را در حوزه‌های گوناگون به کار گرفته است.

بازدید از دستاوردهای نوآورانه دانشگاه صنعتی اصفهان، بخش دیگری از سفر یک روزه ستاری به اصفهان خواهد بود. در این بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و مسئولان دانشگاه صنعتی اصفهان درباره توسعه فعالیت‌‌های فناورانه و نوآورانه این دانشگاه گفت‌وگو می‌کنند.

در بخش دیگری از این سفر یک روزه، تعدادی از شرکت‌های دانش بنیان دستاوردها و توانمندی‌هایشان را به معاون علمی و فناوری ئیس جمهوری ارائه می‌ کنند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان اصفهان میزبان ستاری و همراهان وی خواهد بود و در خصوص توانمندی نیروی انسانی، زیست بوم نوآوری و حمایت از ایده‌های نوآورانه برای رونق اقتصاد دانش بنیان گفت و گو می‌کنند.

شرکت در نشست شورای اقتصاد مقاومتی استان تهران و حضور در جمع فعالان اقتصادی استان اصفهان، پایان بخش سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و همراهان وی خواهد بود.

انتهای پیام/