لایحه مدیریت خدمات کشوری به دولت باز نمی‌گردد
لایحه مدیریت خدمات کشوری به دولت باز نمی‌گردد

  به گزارش اخبارنو به نقل از علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره تقاضای دولت از مجلس برای استرداد لایحه مدیریت خدمات کشوری اظهار داشت:‌ دولت چنین تقاضایی نداشته است. یوسف‌نژاد در ادامه گفت: دولت فقط در این زمینه از مجلس سؤالی را جویا شده […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره تقاضای دولت از مجلس برای استرداد لایحه مدیریت خدمات کشوری اظهار داشت:‌ دولت چنین تقاضایی نداشته است.

یوسف‌نژاد در ادامه گفت: دولت فقط در این زمینه از مجلس سؤالی را جویا شده مبنی براینکه اگر از نظر مجلس پایان مدت آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری است قضیه از نظر دولت هم تمام شده است ولی اگر مجلس بنای بر ادامه مدت زمان اجرای آزمایشی این قانون را دارد دولت هم این لایحه را از مجلس پس بگیرد و در حقیقت استفساریه‌ای را در این زمینه داشته است.

وی تصریح کرد:‌ در کمیسیون مشترک لایحه اصلاح قانون خدمات کشوری این لایحه تصویب شده و عملاً چون مدت آزمایشی قانون در این زمینه به پایان رسیده باید این لایحه اجرایی شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون مشترک لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری تقاضای تمدید یکساله این قانون را داشته و به همین دلیل اعلام کرده که باید این موضوع در بودجه سالیانه درج شود و هیأت رئیسه از کمیسیون در این باره نظر خواسته است.

یوسف‌نژاد گفت: کمیسیون مشترک لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری تا کنون نظری را در این باره نداده است.

وی افزود: فعلاً این لایحه در دستور کار مجلس باقی می‌ماند تا تکلیف آن از سوی کمیسیون مشترک مشخص شود.

انتهای پیام/