مانه: سعی می‌کنم سال آینده توپ طلا را از آن خود کنم، ان‌شاءالله
مانه: سعی می‌کنم سال آینده توپ طلا را از آن خود کنم، ان‌شاءالله

– اخبار ورزشی – به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم، سادیو مانو ۲۷ ساله که در مراسم شب گذشته (دوشنبه) توپ طلای «فرانس فوتبال» در شهر پاریس حضور نداشت، بابت غیبتش در این مراسم عذرخواهی و تأکید کرد برای کسب این جایزه در سال بعد تلاش خواهد کرد. نام مهاجم ۲۷ ساله سرخپوشان […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم، سادیو مانو ۲۷ ساله که در مراسم شب گذشته (دوشنبه) توپ طلای «فرانس فوتبال» در شهر پاریس حضور نداشت، بابت غیبتش در این مراسم عذرخواهی و تأکید کرد برای کسب این جایزه در سال بعد تلاش خواهد کرد. نام مهاجم ۲۷ ساله سرخپوشان مرسی‌ساید پس از لیونل مسی، فیرجیل فن‌دایک و کریستیانو رونالدو در رده چهارم رده‌بندی ۳۰ نامزد کسب این عنوان قرار گرفت.

سانه که به همراه لیورپول خود را آماده بازی حساس دربی مرسی‌ساید در لیگ برتر انگلیس می‌کند، در پیامی ویدئویی که در مراسم شب گذشته پخش شد، گفت: «دوست داشتم در این مراسم کنار شما بودم اما متأسفانه برنامه بازی‌ها این اجازه را به من نداد، چون ما روز چهارشنبه بازی داریم. به برنده توپ طلا تبریک می‌گویم و سال آینده او را خواهم دید. سعی می‌کنم سال آینده در این مراسم باشم و شاید توپ طلا را از آن خودم خواهم کرد. ان‌شاءالله. به زودی شما را می‌بینم. خداحافظ».

مسی: ۱۰ سال پیش فکر نمی‌کردم این همه اتفاق خوب رخ دهد

این مهاجم سنگالی و مسلمان که فصل گذشته در رقابت‌های لیگ برتر ۲۲ گل به ثمر رساند و نقش بسزایی در قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا داشت، این فصل هم شروعی آتشین داشته و در ۲۰ بازی از رقابت‌های مختلف ۱۲ گل به ثمر رسانده و ۵ گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.