والورده: گل سوارس غافلگیرم کرد/نمایش خوبی مقابل مایورکا داشتیم
والورده: گل سوارس غافلگیرم کرد/نمایش خوبی مقابل مایورکا داشتیم

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس،  تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته در هفته شانزدهم لالیگا میزبان رئال مایورکا بود که با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی رسید. ارنستو والورده بعد از این پیروزی، گفت: در نیمه اول بازی فرصت‌های زیادی خلق کردیم و به گل رسیدیم. اما گلی نیز دریافت کردیم. […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس،  تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته در هفته شانزدهم لالیگا میزبان رئال مایورکا بود که با نتیجه ۵ بر ۲ به پیروزی رسید.

ارنستو والورده بعد از این پیروزی، گفت: در نیمه اول بازی فرصت‌های زیادی خلق کردیم و به گل رسیدیم. اما گلی نیز دریافت کردیم. باید همیشه به هوش باشیم و در کل بازی خوبی انجام دادیم.

سرمربی آبی-اناری‌ها درباره گل خارق العاده سوارس، گفت: واقعا غافلگیر شدم. انتظار داشتم که او با پشت پا به یکی از بازیکنان پاس دهد ولی وقتی توپ داخل دروازه قرار گرفت، تعجب کردم. گلی که به ثمر رساند واقعا غیرعادی بود.

وی در پایان گفت: مقابل مایورکا در محوطه جریمه خوب عمل کردیم. آنها گاهی از اوقات ما را دچار مشکل کردند و موفق شدند ۲ گل به ما بزنند. نتیجه این بازی برای ما اهمیت داشت و عملکرد خوبی داشتیم.