کولاکوویچ بامداد فردا می‌آید/ اعلام اسامی بدون تماشای حتی یک مسابقه
کولاکوویچ بامداد فردا می‌آید/ اعلام اسامی بدون تماشای حتی یک مسابقه

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۹ عنوان هشتم را کسب کرد. در پایان این مسابقات ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی به همراه دستیارانش به ایران آمد، اما پس از چند ساعت تهران را به مقصد کشورش ترک کرد. طبق برنامه‌ریزی قرار است ایگور کولاکوویچ ساعت […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۹ عنوان هشتم را کسب کرد. در پایان این مسابقات ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی به همراه دستیارانش به ایران آمد، اما پس از چند ساعت تهران را به مقصد کشورش ترک کرد.

طبق برنامه‌ریزی قرار است ایگور کولاکوویچ ساعت بامداد فردا وارد تهران شود تا برای آغاز اردوهای تیم ملی والیبال برنامه‌ریزی کند.

با اعلام خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال اردوهای تیم ملی برای حضور در انتخابی المپیک از روز چهارشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در شرایطی اسامی نفرات مدنظرش را برای حضور در اردوهای تیم اعلام خواهد کرد که هیچ کدام از بازی‌های لیگ ایران را از نزدیک ندیده است. ضمن اینکه بازی‌های لیگ برتر والیبال بعد از برگزاری هفته دهم (امروز) تعطیل خواهد شد.

مسابقات انتخابی المپیک والیبال در قاره آسیا، ۱۷ تا ۲۲ دی ماه سال جاری در شهر جیانگمن چین برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران در مرحله گروهی این رقابت‌ها، با تیم‌های چین، قزاقستان و چین‌تایپه همگروه است.