اهدای نشان امین الضرب به برگزیدگان
اهدای نشان امین الضرب به برگزیدگان

  به گزارش اخبارنو در چهارمین مراسم اهدای لوح و نشان امین الضرب که به همت اتاق بازرگانی تهران امروز به مناسبت ۱۳۶ سالگی تاسیس اتاق بازرگانی در تالار وحدت برگزار شد از کارافرینان، پژوهشگران و فعالان اقتصادی تقدیر به عمل امد. این گزارش می افزاید در این مراسم در ابتدا از یک عمر تلاش […]

 

به گزارش اخبارنو در چهارمین مراسم اهدای لوح و نشان امین الضرب که به همت اتاق بازرگانی تهران امروز به مناسبت ۱۳۶ سالگی تاسیس اتاق بازرگانی در تالار وحدت برگزار شد از کارافرینان، پژوهشگران و فعالان اقتصادی تقدیر به عمل امد.

این گزارش می افزاید در این مراسم در ابتدا از یک عمر تلاش سهیلا ترابی فارسانی پژوهشگر اقتصادی تقدیر به عمل امد و لوح و نشان امین الضرب به وی اعطا شد.

در ادامه این مراسم همچنین نشان امین الضرب به علی نقی مشایخی اقتصادان کشورمان به دلیل پاسداشت یک عمر فعالیت در عرصه علم اقتصاد تقدیم و از وی قدردانی شد.

وی در این مراسم گفت : بهبود شرایط زندگی مستلزم خرد ورزی و دانش است و باید اداره کشور در سطوح مختلف از بالاترین سطح تا بنگاه را ارتقا دهیم.

به گزارش اخبارنو به نقل از فارس، در ادامه لوح و نشان امین الضرب به یکی از دانشجویان سابق دانشگاه صنعتی شریف به عنوان یکی از بنیانگذاران تاکسی اینترنتی یعنی میلاد منشی پور تعلق گرفت.

وی گفت: کسب و کارهای نو و اینترنت محور سهم بزرگی در اقتصاد ایران خواهد داشت و در ایران در این حوزه مزیت رقابتی داریم.

گفتنی است وی پس از تکمیل تحصیلات در خارج کشور به ایران بازگشته است.

ادامه دارد