باکس آفیس | «پسران بد» وارد می‌شوند
باکس آفیس | «پسران بد» وارد می‌شوند

  به گزارش اخبارنو ، به نقل از هالیوود ریپورتر قسمت جدید فیلم سینمایی «پسران بد» در افتتاحیه بیش از ۲۲ میلیون دلار فروش داشت. پیش‌بینی می‌شود که این فیلم تا پایان هفته بتواند تا ۶۵ میلیون دلار فروش داشته باشد. «تارانتینو» با هجو تاریخ آمریکا آن را نقد می‌کند/ فقدان معنویت غرب در سال‌های […]

 

به گزارش اخبارنو ، به نقل از هالیوود ریپورتر قسمت جدید فیلم سینمایی «پسران بد» در افتتاحیه بیش از ۲۲ میلیون دلار فروش داشت. پیش‌بینی می‌شود که این فیلم تا پایان هفته بتواند تا ۶۵ میلیون دلار فروش داشته باشد.

«تارانتینو» با هجو تاریخ آمریکا آن را نقد می‌کند/ فقدان معنویت غرب در سال‌های میانه قرن ۲۰ عامل بروز فرقه‌ها و خشونت بود

سومین قسمت فیلم سینمایی کمدی اکشن «پسران بد» محصول کمپانی سونی با عنوان «پسران بد برای زندگی» بعد از ۱۷ سال از قسمت اول این فیلم با بازی زوج ویل اسمیت و مارتین لارنس با بودجه ۹۰ میلیون دلاری ساخته شده است.

این فیلم که چند سال در مراحل تولید و ساخت بوده توسط Adil El Arbi و Bilall Fallah ساخته شده است.

فیلم جدید محصول کمپانی یونیورسال به نام Dolittle در گونه خانوادگی و شاد در فروش روز اول خود ۶ میلیون دلار فروش داشته است که به نظر می‌رسد بتواند تا پایان هفته ۳۰ میلیون دلار فروش داشته باشد. در حالی که معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار این فیلم است باید گفت برای فیلمی که بودجه ساخت آن بین ۱۷۵ تا ۲۰۰ میلیون دلار است، فروش روز اول این فیلم آغاز بدی برای آن بوده است.

فیلم قبلی که رابرت داونی جونیور در آن با حیوانات حرف می‌زد توسط منتقدین به ویرانی کشیده شد. امیدی که این فیلم دارد این است که بتواند فرزندان و خانواده‌های آنان را به سینما ببرد. فروش مذکور این فیلم شامل ۹۲۵ هزار دلار پیش‌نمایش این فیلم در روز سه‌شنبه نیز می‌شود.

فیلم قبلی انسان-حیوانی با بازی ادی مورفی ۱۷ سال قبل ساخته شده است که فضای امروزی دارد. فیلم جدید اما در سایت روتن تومیتوز امتیار ۱۳ درصد را گرفته که یکی از بدترین امتیازهای رابرت داونی جونیور است.

فیلم بعدی جدول فروش این هفته فیلم ۱۹۱۷ به کارگردانی سم مندس است که توانست فروش بسیار خوب و مورد انتظاری را به‌دست آورد. این فیلم می‌تواند تا پایان هفته ۲۶ میلیون دلار فروش داشته باشد. ۱۹۱۷ تا اینجا ۳۹ میلیون دلار فروش داشته است.