به دستور رهبری انقلاب از مناطق سیلزده بازدید خواهیم کرد
به دستور رهبری انقلاب از مناطق سیلزده بازدید خواهیم کرد

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس از چابهار، علی لاریجانی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولویت اول ما در سفر به سیستان و بلوچستان بررسی وضعیت سیل است و بعد بررسی مسائل زیربنایی است. رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به دستور رهبری انقلاب مبنی بر رسیدگی فوری به […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس از چابهار، علی لاریجانی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولویت اول ما در سفر به سیستان و بلوچستان بررسی وضعیت سیل است و بعد بررسی مسائل زیربنایی است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به دستور رهبری انقلاب مبنی بر رسیدگی فوری به مردم سیلزده از مناطق سیلزده بازدید خواهیم کرد و روند خدمات رسانی را ارزیابی می کنیم.

وی ادامه داد: باید امکانات و اقلام امدادی اولیه را به مردم رساند و بعد آسیب هایی که به مردم در بخش های مختلف زیربنایی از جمله مسکن و کشاورزی و راه وارد شده را بررسی و برآورد کرد.

لاریجانی گفت: در این سفر تمام تمرکز ما بر روی مناطق سیل زده خواهد بود و در فرصت دیگری به مباحث دیگر استان از جمله راه آهن، بزرگراه، پرداخته و برنامه ریزی خواهیم کرد چرا که مردم سیستان و بوچستان نیازمند توسعه هستند.