بوشهر|ولایت‌فقیه، نهادهای انقلاب و ارزش‌های نظام خط قرمز هیئت‌های مذهبی است
بوشهر|ولایت‌فقیه، نهادهای انقلاب و ارزش‌های نظام خط قرمز هیئت‌های مذهبی است

– اخبار استانها – به گزارش اخبارنو به نقل از نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با تسلیت ترور سردار حاج قاسم سلیمانی به‌دست سران آمریکایی تروریست اظهار داشت: امنیت منطقه با درایت و تلاش شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فراهم شده و بزرگترین خدمت این سردار سرافراز اسلام تامین امنیت در منطقه […]

– اخبار استانها –

به گزارش اخبارنو به نقل از نوشاد نوشادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با تسلیت ترور سردار حاج قاسم سلیمانی به‌دست سران آمریکایی تروریست اظهار داشت: امنیت منطقه با درایت و تلاش شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فراهم شده و بزرگترین خدمت این سردار سرافراز اسلام تامین امنیت در منطقه بود.

وی با تسلیت جان‌باختن مسافران سانحه هوایی افزود: این حادثه ناگوار و سخت مصیبت بزرگی برای همه مسئولان و ملت ایران است که از خداوند متعال برای بازماندگان صبر مسئلت می‌شود.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با بیان اینکه اهداف و ترفندهای آمریکا برای همه مردم شناخته شده و ناکام مانده است افزود: دشمنان انقلاب اسلامی با سوءاستفاده از سانحه هوایی برای تحقق اهداف و دسیسه‌های خود موج‌سواری می‌کنند ولی ملت ایران دشمنان انقلاب را کاملا شناخته و اجازه تعرض به ارزش‌های انقلاب اسلامی نمی‌دهند.

نوشادی با قدردانی از تلاش سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف نظام اسلامی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران جایگاه با ارزشی در جامعه اسلامی دارد چرا که این نهاد توانمند با رشد و ترقی در عرصه‌های گوناگون نقش مهم و تاثیرگذاری در پیشرفت ایران اسلامی داشته و اجازه تعرض به این جان‌برکفان نمی‌دهیم.

وی با محکوم کردن اعمال هنجارشکنان  تاکید کرد: ولایت‌فقیه، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ارزش‌های نظام اسلامی ایران خط قرمز نیروهای انقلابی و ارزشی است.

نوشادی از آمادگی هیئت‌های مذهبی در سراسر کشور برای دفاع از ارزش‌ها خبر داد و تصریح کرد: ۱۰۰ هزار هیئت مذهبی سراسر کشور آماده مقابله با هنجارشکنان هستند.

درخواست برای جلوگیری از اقدامات جریانات هنجارشکن در دانشگاه شهید بهشتی

بیانیه ارتش در حمایت از حمله موشکی سپاه پاسدارانتجمع اعلام حمایت از سپاه پاسداران – مشهد

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با بیان اینکه دشمنان، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب را هدف‌گیری کرده است افزود: خط قرمز  ملت انقلابی ایران، ولایت‌فقیه، نهادهای انقلاب و دفاع از آرمان‌های نظام و ارزش‌های اسلامی است و اجازه تعرض به ارزش‌های انقلاب نمی‌دهند.