حزب‌الله در بیانیه‌ای اتهامات رسانه‌ای علیه این جنبش را تکذیب کرد
حزب‌الله در بیانیه‌ای اتهامات رسانه‌ای علیه این جنبش را تکذیب کرد

  به گزارش اخبارنو به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در آخرین ساعات دیشب (سه شنبه شب) تعدادی از معترضان لبنانی در برابر بانک مرکزی این کشور دست به تظاهرات زدند و شیشه‌ای آن را شکستند. بر اساس گزارش شبکه «المیلادین»، معترضان در اعتراض به وضعیت بد اقتصادی تعدادی از شیشه‌های بانک‌های دیگر در […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در آخرین ساعات دیشب (سه شنبه شب) تعدادی از معترضان لبنانی در برابر بانک مرکزی این کشور دست به تظاهرات زدند و شیشه‌ای آن را شکستند.

بر اساس گزارش شبکه «المیلادین»، معترضان در اعتراض به وضعیت بد اقتصادی تعدادی از شیشه‌های بانک‌های دیگر در خیابان «الحمرا» را نیز شکستند و همین باعث شد که نیروهای امنیتی با گاز اشک‌آور برای متفرق کردن معترضان وارد عمل شود.

تعدادی از معترضان و نیروهای امنیتی در پی این درگیری‌ها آسیب دیدند و نیروهای امنیتی مرتب از معترضان درخواست کردند محل را ترک کنند وگرنه به عنوان «آشوبگر» تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

بر اساس گزارش «المیادین»، با تلاش نیروهای امنیتی، صبح امروز اوضاع بیروت آرام گرفته است.

در همین راستا، برخی رسانه‌های لبنانی از جمله شبکه «ام تی وی» مدعی شدند، معترضان در برابر بانک مرکزی وابسته به دو گانه شیعی «حزب‌الله و امل» بوده‌اند.

پس از این موضوع، دفاتر رسانه‌ای امل و حزب‌الله در دو بیانیه جداگانه این اتهامات را رد کردند.

بر اساس گزارش شبکه «المنار»، بخش رسانه‌ای حزب‌الله اعلام کرد، گزارش شبکه ام‌تی‌وی و خبرنگار آن از از معترضان در برابر بانک مرکزی صحت ندارد.

معترضان لبنانی هفته جاری را هفته خشم نامیده‌اند و به تظاهرات خود در برخی مناطق این کشور ادامه می‌دهند. سه ماه از آغاز این تظاهرات در لبنان می‌گذرد و این کشور همچنان دولت ندارد.