مخابرات ایران رتبه اول فروش را بین شرکت‌های گروه ارتباطات و مخابرات کسب کرد
مخابرات ایران رتبه اول فروش را بین شرکت‌های گروه ارتباطات و مخابرات کسب کرد

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، بر اساس رتبه‌بندی تخصصی ۱۰۰ شرکت بزرگ کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی، از شرکت‌های پیشرو که بر اساس روند رشد طی ۴ سال اخیر بیشترین رشد سریع را داشته‌اند، تقدیر به عمل می‌آید که در […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، بر اساس رتبه‌بندی تخصصی ۱۰۰ شرکت بزرگ کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی، از شرکت‌های پیشرو که بر اساس روند رشد طی ۴ سال اخیر بیشترین رشد سریع را داشته‌اند، تقدیر به عمل می‌آید که در این‌ بین مطابق با رتبه‌بندی IMI-۱۰۰، شرکت مخابرات ایران در اکثر بخش‌ها در رتبه‌های برتر قرارگرفته است.

این گزارش می‌افزاید؛ شرکت مخابرات ایران در بین تمام شرکت‌های گروه ارتباطات و مخابرات کشور در سال ۱۳۹۸، رتبه اول شاخص فروش و بین ۱۰۰ شرکت بزرگ کشور، رتبه چهارم از نظر شاخص ارزش‌افزوده را به خود اختصاص داده است.

بر اساس این گزارش، سازمان مدیریت صنعتی با هدف تولید اطلاعات در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور و شفاف‌سازی فضای کسب‌وکار، ارائه تصویری روشن از جایگاه بنگاه‌های اقتصادی و گروه‌های صنعتی مختلف و گسترش رقابت بین بنگاه‌های اقتصادی کشور “رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران” را با معیارهای روشن و معتبر جهانی انجام می‌دهد.

حضور شرکت‌ها در این فهرست‌ها، زمینه مناسبی را برای ارتقای برند ملی و بین‌المللی، توسعه بازار، سرمایه‌گذاری و یافتن شرکای داخلی و خارجی فراهم می‌آورد.

گفتنی است، مراسم اهدای جوایز به شرکت‌های برتر طی مراسمی با حضور وزرای مربوط، مقامات و سیاست‌گذاران اقتصادی و صنعتی کشور و مدیران شرکت‌های برتر ایران در “همایش شرکت‌های برتر ایران” امروز یکشنبه ۲۹ دی ماه برگزار شد.