استکی: حضور کوبل داوری نروژی دست و پای کنفدراسیون هندبال آسیا را بست/ جو سالن سنگین بود
استکی: حضور کوبل داوری نروژی دست و پای کنفدراسیون هندبال آسیا را بست/ جو سالن سنگین بود

  الله‌کرم استکی، در خصوص برتری تیم ملی کشورمان برابر کویت در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا عنوان کرد: خدا را شکر موفق شدیم برابر کویت که میزبان رقابت‌ها است به برتری برسیم. با توجه به اینکه داوران اروپایی بودند، دست و پای کنفدراسیون هندبال  آسیا بسته شد. به یقین می‌گویم اگر کوبل داوری از قاره […]

 

الله‌کرم استکی، در خصوص برتری تیم ملی کشورمان برابر کویت در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا عنوان کرد: خدا را شکر موفق شدیم برابر کویت که میزبان رقابت‌ها است به برتری برسیم. با توجه به اینکه داوران اروپایی بودند، دست و پای کنفدراسیون هندبال  آسیا بسته شد. به یقین می‌گویم اگر کوبل داوری از قاره دیگری جز اروپا بود، شرایط به‌گونه دیگری رقم می‌خورد. رقابت‌ها رفته رفته سالم برگزار می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه این دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. ۱۰ هزار تماشاگر در سالن حضور داشتند و جو سنگینی در سالن بود و فشار و استرس زیادی روی بازیکنان وجود داشت.

لژیونر هندبال کشورمان در خصوص بازی امروز برابر قطر، یادآور شد: بعد از شکست کویت، خودمان را آماده می‌کنیم تا امروز مقابل قطر یک بازی عالی به نمایش بگذاریم و انشالله در ادامه با پیروزی برابر کره جنوبی، ضمن صعود به دور بعد، سهمیه حضور در مسابقات جهانی را بگیریم.