اینزاگی: تصمیم داور برای اخراج بازیکن ما اشتباه بود/ از لیوا انتظار نداشتم چنان واکنشی به تصمیم داور نشان دهد
اینزاگی: تصمیم داور برای اخراج بازیکن ما اشتباه بود/ از لیوا انتظار نداشتم چنان واکنشی به تصمیم داور نشان دهد

– اخبار ورزشی – به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم، پیروزی‌های متوالی تیم فوتبال لاتزیو با شکست این تیم مقابل ناپولی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا و حذفش از این رقابت‌ها پایان یافت و بدتر از آن اینکه آبی‌پوشان پایتخت ایتالیا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی از گردونه رقابت‌ها حذف […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم، پیروزی‌های متوالی تیم فوتبال لاتزیو با شکست این تیم مقابل ناپولی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا و حذفش از این رقابت‌ها پایان یافت و بدتر از آن اینکه آبی‌پوشان پایتخت ایتالیا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی از گردونه رقابت‌ها حذف شدند.

در این بازی که در ورزشگاه سن‌پائولو برگزار شد، لاتزیو در همان دقیقه ۲ گل خورد. در دقیقه ۱۹ داور السید هیسای از ناپولی را به دلیل خطایی که سزاوار دریافت کارت زرد دوم بود، اخراج کرد. ۶ دقیقه بعد همین اتفاق برای لوکاس لیوا هافبک برزیلی لاتزیو رخ داد. او که به خاطر تکل روی پای پیوتر زیلنسکی از داور مسابقه کارت زرد گرفت، به دلیل اعتراض توهین‌آمیزش به این تصمیم از داور کارت زرد دوم را هم گرفت و اخراج شد. با وجود جنجالی بودن تصمیم داور در مورد اخطار اول لیوا، مطابق قوانین امکان بازبینی صحنه برای لغو کارت زرد وجود نداشت.

سیمونه اینزاگی سرمربی لاتزیو پس از بازی به شبکه رای اسپورت گفت: من فکر می‌کنم که واکنش لوکاس به تصمیم داور اشتباه بود اما اشتباه اول از سمت داور بود. لوکاس توپ را گرفت. با این حال نه تنها حرکتش خطا تشخیص داده شد بلکه به او کارت هم داد. تشخیص داور اشتباه بود اما خب مسلماً از لوکاس که بازیکنی با تجربه است، انتظار می‌رفت که عاقلانه‌تر رفتار کند. از فاصله ۲۰ متری هم معلوم بود که لیوا توپ را گرفته است و اینکه داور حرکتش را خطا تشخیص داد او را از کوره به در برد و باعث شد رفتاری را از او ببینم که غیرعادی بود.

جام حذفی ایتالیا| ناپولی با گتوسو مدافع عنوان قهرمانی را حذف کرد

اینزاگی افزود: باختن چنین مسابقه‌ای که در آن لاتزیو کاملاً سوار بر بازی بود، واقعاً ناراحت کننده است. بیرون رفتن از کوپا ایتالیا ناراحت کننده است اما لاتزیو به همان شیوه‌ای بازی کرد که من می‌خواستم. حق‌مان بود صعود کنیم اما فوتبال همین است. باید از چنین شب‌هایی درس بگیریم و برای دفعات بعدی که توپ‌های‌مان وارد دروازه نمی‌شود، راهکار بهتری داشته باشیم.