بازی شهروند و ستارگان ورامین بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود
بازی شهروند و ستارگان ورامین بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود

  به گزارش اخبارنو ، تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین در دیدار سوم از مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در حالی عصر امروز در ساری به مصاف هم می‌روند که این بازی بدون حضور تماشاگران ساروی برگزار می‌شود. با توجه به اتفاقات و حاشیه‌های ایجاد شده بازی دوم مرحله پلی‌اف این دو […]

 

به گزارش اخبارنو ، تیم‌های شهروند ساری و ستارگان ورامین در دیدار سوم از مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در حالی عصر امروز در ساری به مصاف هم می‌روند که این بازی بدون حضور تماشاگران ساروی برگزار می‌شود.

با توجه به اتفاقات و حاشیه‌های ایجاد شده بازی دوم مرحله پلی‌اف این دو تیم که دوشنبه ۳۰ دی در ساری برگزار شد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بازی سوم دو تیم شهروند ساری و ستارگان ورامین را بدون حضور تماشاگران اعلام کرد.

این دیدار عصر امروز چهارشنبه دوم بهمن از ساعت ۱۷ در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار می شود هر دو تیم با یک برد کسب کردند تا تیم برنده راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

بازی نخست مرحله پلی اف با برد سه بر یک ستارگان ورامین همراه بود و در دیدار دوم نیز تیم شهروند ساری با برتری پر گل پنج بر صفر حریف را در هم کوبید.

در دیدار سوم بازیکنان و کادر فنی تیم ستارگان ورامین به بهانه اعتراض به تماشاگران و نحوه داوری  ۱۲ دقیقه پایانی این دیدار را بازی نکردند و این دیدار نیمه‌تمام ماند.