غفوری:مگر بازیکنان مبلغی بیش از حقشان خواستند؟/ به نفت فکر می کنم نه دربی
غفوری:مگر بازیکنان مبلغی بیش از حقشان خواستند؟/ به نفت فکر می کنم نه دربی

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ووریا غفوری بعد از بازگشت تیم فوتبال استقلال از کشور قطر در خصوص برد مقابل الریان اظهار داشت: ما خودمان هم استرس داشتیم آن هم به دلیل برف و باران و نداشتن زمین تمرین و به همین دلایل برنامه های تاکتیکی را خوب پشت […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ووریا غفوری بعد از بازگشت تیم فوتبال استقلال از کشور قطر در خصوص برد مقابل الریان اظهار داشت: ما خودمان هم استرس داشتیم آن هم به دلیل برف و باران و نداشتن زمین تمرین و به همین دلایل برنامه های تاکتیکی را خوب پشت سر نگذاشتیم. جا دارد از بچه ها تشکر کنم که واقعا با غیرت بازی کردند و همچنین از کادر فنی که برای این بازی خیلی تلاش کردند.

وی افزود:خدا را شکر می کنیم که توانستیم دل مردم را شاد کنیم چون مردم نیاز دارند در جامعه ما شادی و نشاط باشد.

کاپیتان استقلال در خصوص اینکه باشگاه استقلال هنوز درگیر مسائل مالی است گفت: مشکلات عدیده ای که اشاره کردم یکی به بحث مالی برمی گردد. برخی از بازیکنان هنوز از سال قبل طلب دارند، این یک مشکل بزرگ است، شاید همه بگویند اینها یک بخشی طلب دارند ولی این مساله کوچکی نیست .در حالی که باشگاهی که ادعای حرفه ای بودن دارد باید قبل از شروع فصل با بازیکنانش تسویه کرده باشد.

وی تصریح کرد: بحث دیگر به زمین تمرین بر می گردد. نداشتن زمین تمرین درد بزرگی است که در دل بازیکنان وجود دارد. شنیدم که زمین تمرین فردای تیم ما آماده نیست. جا دارد از موسوی تشکر کنم که در این سفر خیلی به ما کمک کرد. اگر او نبود قطعا کار ما خیلی سخت تر می شد. من از او ممنون هستم که در کنار ما بود و مشکلات را دید و کمک کرد.

غفوری در خصوص اینکه انتظارات از استقلال بالا رفته است  و حالا درخواست بازیکنان چیست گفت: این بازیکنان انتظار عجیبی ندارند. واقعا یک زمین تمرین خوب حق تیم استقلال نیست؟ مگر این بازیکنان مبلغی بیشتر از حقشان باشگاه خواستند؟ این مسائل چیز  عجیب و غریبی نیست. بازیکنان ما خیلی کم توقع هستند و مثل تیم های عربی نیستیم که اندازه کل بودجه باشگاه ما برای یک بازیکن خرج می کنند. تیم استقلال به نسبت به قراردادهایی که بسته شده  در بین مدعیان، تیم کم هزینه تری است.

وی در خصوص دربی هفته آتی گفت: ترجیح می دهم الان در مورد دربی صحبت نکنم چون بازی با نفت خیلی برای ما مهم است و سعی می کنیم این بازی را ببریم.

کاپیتان استقلال با اشاره به زمین ورزشگاه السد گفت: ما هرجا به بیرون که می رویم همه چیز استثنایی است.چرا ما باید از کشورهای دیگر عقب باشیم؟ ورزش هم مطالباتی دارد که امیدوارم آن را بگیرد. اگر ورزش ایران قوی باشد مطمئنا پرچم کشورمان بالاتر می رود. زمین السد هم زمین خوبی بود که قبلا در آن بازی کرده بودم.

غفوری در خصوص ضربات ایستگاهی که می زند و تبدیل به گل می شود گفت: خدا را شکر می کنم، من تمرین می کنم و امیدوارم باز هم مثمر ثمر باشم.

وی در خصوص اینکه دیدگاهش نسبت به کادر فنی جدید چیست عنوان کرد: البته مجیدی هنوز فرصت کافی پیدا نکرده و به دلیل مشکلات زمین تمرین نتوانسته تاکتیک هایش را پیاده کند. او خیلی مصمم است و وظیفه بازیکنانش هم کمک کردن است.

کاپیتان استقلال در خصوص اینکه رقیب سنتی این تیم به پرواز چارتر استقلال کنایه می زنند گفت: من برای تیم پرسپولیس و هوادارانش احترام قائل هستم و نمی خواهم حرفی در این زمینه بزنم. امیدوارم همه تیم ها به حقشان برسند. استقال، تراکتور، پرسپولیس و .. ندارد.آنها هم حقشان است. باز هم می گویم اگر موسوی کنار ما نبود خیلی دچار مشکل می شدیم.

وی در خصوص اینکه فتحی به عنوان سرپرست مجموعه انقلاب انتخاب شده و زمین تمرین استقلال هم در این مجموعه است و دیدگاه وی نسبت به این اتفاق چیست گفت: هواداران استقلال بابت تیم از فتحی ناراحت بودند و ما بازیکنان هم همینطور. البته فتحی با توجه به تجربه ای که دارد حتما توانایی هایی داشت، من مشکلی با شخص فتحی و اسم او ندارم، مشکل ما ریشه ای تر بود که چرا وعده ها عملی نمی شد. آمدن مدیران عامل جدید هم شاید بتواند ۱۰ تا ۱۵ درصد کمتر شود. من نمی خواهم از او انتقادی کنم ولی تلاشش را کرد که تلاشش موثر نبود. امیدوارم او در سمت جدید خود موفق باشد.

  • نویسنده : فاطمه کنعانی
  • منبع خبر : خبرگذاری فارس