قابل توجه AFC؛ پرواز ۴ ایرلاین عربی در آسمان ایران
قابل توجه AFC؛ پرواز ۴ ایرلاین عربی در آسمان ایران

به گزارش اخبارنو ، ائتلاف کشور‌های عربی حوزه خلیج فارس علیه فوتبال ایران در توجیه خود برای محروم کردن تیم‌های ما از میزبانی لیگ قهرمانان آسیا، ناامنی آسمان کشورمان را بهانه کرده و تأکید دارند هواپیما‌های مسافری از ورود به حریم هوایی ایران واهمه دارند. ظاهراً این کشور‌ها که تحت تأثیر کار‌های پشت پرده عربستان […]

به گزارش اخبارنو ، ائتلاف کشور‌های عربی حوزه خلیج فارس علیه فوتبال ایران در توجیه خود برای محروم کردن تیم‌های ما از میزبانی لیگ قهرمانان آسیا، ناامنی آسمان کشورمان را بهانه کرده و تأکید دارند هواپیما‌های مسافری از ورود به حریم هوایی ایران واهمه دارند. ظاهراً این کشور‌ها که تحت تأثیر کار‌های پشت پرده عربستان بر طبل محرومیت ایران می‌کوبند، علاوه بر ناآگاهی نسبت به شرایط فوتبالی، به امور هوانوردی نیز اشراف ندارند و نمی‌دانند کشور‌های عربی هنوز پروازهای‌شان به تهران را به طور مستمر ادامه می‌دهند و از نظر ایرلاین‌های فوق آسمان ایران کاملاً ایمن است.

دیروز جدا از شرکت‌های هواپیمایی ترکیش ایر، اطلس گلوبال و آذربایجان ایرویز، چند پرواز هم از حوزه خلیج فارس داشتیم؛ از عمان ایرو سلام ایرلاین (عمان) گرفته تا امارات ایرویز و قطر ایرلاین. حالا شیخ سلمان و همه آن‌هایی که آسمان ایران را به ناامنی متهم می‌کنند، به این پرسش‌ها جواب بدهند که چطور ایرلاین‌های ترکیه‌ای، آذربایجانی و حتی عربی به ایران رفت و آمد دارند؟ چگونه است آسمان ما برای شرکت‌های هواپیمایی عربی ایمن است، ولی AFC مرتب حرف از ناامنی می‌زند؟ این خودش ثابت می‌کند که پشت پرده قضیه سیاسی است.