همکاری «مارگارت رابی» در فیلم جدید «دیوید اُ راسل»
همکاری «مارگارت رابی» در فیلم جدید «دیوید اُ راسل»

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از هالیوود ریپورتر، «مارگارت رابی» بازیگر هالیوودی قرار است تا در پروژه جدید سینمایی «دیوید اُ راسل» بازی کند. در این فیلم سینمایی که عنوانش هنوز مشخص نیست قرار است مارگارت رابی باکریستین بیل بازی کند. فیلم قبلی این کارگردان سینما با نام […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از هالیوود ریپورتر، «مارگارت رابی» بازیگر هالیوودی قرار است تا در پروژه جدید سینمایی «دیوید اُ راسل» بازی کند.

در این فیلم سینمایی که عنوانش هنوز مشخص نیست قرار است مارگارت رابی باکریستین بیل بازی کند. فیلم قبلی این کارگردان سینما با نام «جوی» با بازی «جنیفر لارنس» در سال ۲۰۱۵ ساخته شده بود.

این کارگردان سینما قرار است تا این فیلم را بر اساس ایده‌ای اصلی و غیراقتباسی نوشته و کارگردانی کند. این پروژه جدید سینمایی در استدیو قرن ۲۰ ساخته می‌شود.

مسیو بادمن که تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده دارد در کارهای قبلی اُ رسال یعنی شیادی آمریکایی و جوی با او همکاری کرده است.

رابی در مراسم اسکار اخیر نامزد بهترین بازیگر مکمل زن برای فیلم بمب خبری بود که این جایزه به لورا درن برای بازی در فیلم «داستان ازدواج» رسید. او همینطور در حال حاضر در نقش هارلی کوئین  در فیلم پرندگان شکاری در سینما دیده می‌شود.

نگاهی به «سینماشهرقصه»|حکایت یک‌طرفه آپاراتچینگاهی به «خورشید»|بازگشت مجیدی به مدار درخشاننگاهی به فیلم «تعارض|کاش جشنواره فیلم فجر دکمه «ریست» داشت!

 

  • منبع خبر : خبرنگاران پویا