کدام هنرمندان در شب دوم جشنواره موسیقی فجر روی استیج می‌روند؟
کدام هنرمندان در شب دوم جشنواره موسیقی فجر روی استیج می‌روند؟
امروز در دومین روز از سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر، ۱۱ گروه موسیقی در ۶ سالن تهران اجرا‌های خود را به روی صحنه می‌برند

 

به گزارش اخبارنو ، امروز در دومین روز از سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر، ۱۱ گروه موسیقی در ۶ سالن تهران اجرا‌های خود را به روی صحنه می‌برند.

تالار وحدت در سانس نخست شاهد اجرای گروه ارکسترپارس به رهبری ناصر نظر و در سانس دوم گروه ماهیما به رهبری حجت اشرف‌زاده و آرش جامع خواهد بود.

تالار رودکی نیز به ترتیب گروه ارکستر فرهنگ‌وهنر به سرپرستی نادر مشایخی و گروه کوارتت تار به رهبری علی اصغر عرب‌شاهی را میزبانی می‌کند.

فرهنگسرای نیاوران نیز گروه‌های بانگ‌نو به سرپرستی نسترن هاشمی و مهیار شادروان و گروه اقبال آذر به رهبری سبحان مهدی‌پور را همراهی می‌کند.

سالن سوره در سانس نخست دو اجرا از گروه‌های میسان به رهبری مهدی سواری و علی نیری و گروه هاوار به سرپرستی ناصح بهرام‌بیگی و ناصر یاره و در سانس دوم اجرای گروه خنیاگران خیام با همراهی صمد برقی و مهدی تفکرمنش را در برنامه دارد.

برج آزادی همچون شب نخست، فقط میزبانی یک گروه را بر عهده دارد و در سانس ۲۱:۳۰ میزبان گروه اَش به سرپرستی علیرضا اشرف‌پور است.

در بخش اجرا‌های پاپ امشب نمایشگاه میلاد در دو سانس شاهد اجرای رضا بهرام است.

سی‌وپنجمین جشنواره موسیقی فجر از ۲۴ بهمن ماه به صورت رسمی اجرا‌های خود را آغاز کرده و تا ۳۰ بهمن ادامه خواهد داشت. اختتامیه این جشنواره نیز یکم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان