کربکندی: دیگر نمی‌توانیم یک مربی مثل کی‌روش بیاوریم/ اسکوچیچ مربی خوبی است ولی عقب‌گرد داشتیم
کربکندی: دیگر نمی‌توانیم یک مربی مثل کی‌روش بیاوریم/ اسکوچیچ مربی خوبی است ولی عقب‌گرد داشتیم

  رسول کربکندی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی و انتقادهای صورت گرفته بابت این انتخاب گفت: اسکوچیچ از لحاظ فنی مربی خوبی است که در باشگاه‌های ایرانی تأثیرگذاری مثبتی داشته. من کار این مربی را قبول دارم، ولی شرایط تیم ملی و کار […]

 

رسول کربکندی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی و انتقادهای صورت گرفته بابت این انتخاب گفت: اسکوچیچ از لحاظ فنی مربی خوبی است که در باشگاه‌های ایرانی تأثیرگذاری مثبتی داشته. من کار این مربی را قبول دارم، ولی شرایط تیم ملی و کار کردن در تیم ملی ایران یک موضوع متفاوت است. ما بعد از جدایی کی‌روش حالا به این شرایط رسیده‌ایم و این یک عقب‌گرد است.

 پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد از فدراسیون فوتبال در زمینه انتخاب سرمربی تیم ملی تأکید کرد: تناقض در رفتار و گفتار فدراسیون به وضوح دیده می‌شد. این درست نبود که از مربیان ایرانی نام برده شود و حتی باشگاه‌ها را به چالش بکشند و در نهایت یک مربی را انتخاب کنند که اسمی از او مطرح نشده بود.

نصرتی: انتخاب اسکوچیچ یک علامت سؤال و تعجب بزرگ برای من بود/ تمام تیم‌ها فهمیده‌اند باید مقابل ما بسته بازی کنندعلی‌نژاد: انتخاب اسکوچیچ با اختیار فدراسیون فوتبال بود/ ان‌شاءالله کنفدراسیون آسیا به توافقات پایبند بماند

وی با تعریف و تمجید از عملکرد کارلوس کی‌روش تصریح کرد: ما بعد از جدایی کی‌روش دیگر نمی‌توانیم یک مربی مثل او در تیم ملی داشته باشیم که پای خواسته‌هایش بجنگد و فدراسیون هم نمی‌تواند یک مربی در سطح کی‌روش را بیاورد. بعد از جدایی این مربی باید یک مربی در سطح کی‌روش را انتخاب می‌کردیم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد، هر چند برخی رفتارهای کی‌روش تند بود و انتقادهایی هم به این مربی وارد بود، ولی کی‌روش کارش را درست انجام می‌داد.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی اظهار داشت: ما ندیدیم که بعد از جدایی کی‌روش یک بازیکن تیم ملی علیه این مربی مصاحبه کند و این نشان می‌دهد که او کارش را به خوبی بلد بود. اکثر بازیکنان تیم ملی هم لژیونر و فوتبالیست‌های بزرگی هستند و باید دید بازیکنان با سرمربی جدید چگونه کنار می‌آیند. در این مقطع حساس اینکه کدام مربی ایرانی در کنار اسکوچیچ قرار خواهد گرفت بسیار مهم است و باید دید آیا وحید هاشمیان همکاری‌اش را ادامه خواهد داد یا خیر.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم