برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در ایران تا ۱۵ فروردین ۹۹ لغو شد
برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در ایران تا ۱۵ فروردین ۹۹ لغو شد

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای از لغو برگزاری آزمون‌های بین‌المللی تا پایان تعطیلات نوروز ۹۹ خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: کلیه آزمون‌های TOEFL, GRE General, GRE Subject, IELTS, Life Skills, UKVI در ایران با هماهنگی به عمل آمده با موسسات ETS و IDP تا سوم آوریل […]

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه‌ای از لغو برگزاری آزمون‌های بین‌المللی تا پایان تعطیلات نوروز ۹۹ خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: کلیه آزمون‌های TOEFL, GRE General, GRE Subject, IELTS, Life Skills, UKVI در ایران با هماهنگی به عمل آمده با موسسات ETS و IDP تا سوم آوریل ۲۰۲۰ برابر با ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ برگزار نخواهد شد و زمان  و نحوه برگزاری این آزمون‌ها متعاقبا از طریق سازمان سنجش آموزش کشور و یا مراکز برگزارکننده این آزمون‌ها اعلام خواهد شد.

گفتنی است، پیش از این آزمون‌های ملی کشور نیز همچون دکتری تخصصی، EPT و مهارت‌های زبان عربی دانشگاه آزاد همراه با ۵ آزمون گروه علوم پزشکی به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا لغو شده است و تاریخ‌های جدید برگزاری آن‌ها از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مرکز سنجش پذیرش دانشگاه آزاد، مرکز سنجش آموزش پزشکی به داوطلبان آزمون‌ها اعلام شده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجو