بی‌اعتنایی بازار سهام به "کرونا" و "FATF"
بی‌اعتنایی بازار سهام به "کرونا" و "FATF"

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۷میلیارد و ۱۳۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۴۲۹۲میلیارد تومان در ۷۴۵ هزار و ۳۲۰ نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۳۱۱۱واحدی در ارتفاع ۴۸۱هزار و ۸۶۷واحد قرار گرفت. بیشترین اثر مثبت بر رشد […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۷میلیارد و ۱۳۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۴۲۹۲میلیارد تومان در ۷۴۵ هزار و ۳۲۰ نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۳۱۱۱واحدی در ارتفاع ۴۸۱هزار و ۸۶۷واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی پارس، گروه صنعتی پاکشو و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد و در مقابل نمادهای معاملاتی شرکت‌های بانک ملت، معدنی و صنعتی گل گهر بانک پاسارگاد با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادل و مثبتی را پشت سر گذاشتند؛ به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۸۳۰واحد، کل (هموزن) ۱۵۶۶واحد، قیمت (هموزن) ۱۰۴۳واحد، آزاد شناور ۳۳۰۸واحد و شاخص‌های بازار اول و دوم نیز به ترتیب ۷۳۹و ۱۳۱۲۷واحد رشد کردند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲۱۷۹میلیون ورقه به‌ارزش ۲۷۹۵میلیارد تومان در ۴۰۸هزار نوبت، آیفکس ۶واحد رشد کرد و در ارتفاع ۶۲۱۳واحد قرار گرفت.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم