تست یک مورد مشکوک به کرونا در هرمزگان منفی شد
تست یک مورد مشکوک به کرونا در هرمزگان منفی شد

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، دکتر حسین فرشیدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون چندین بیمار با علائم کرونا در استان تحت نظر هستند که خوشبختانه تست یک مورد منفی اعلام شد و باقی بیماران نیز با توجه به علائم موجود احتمال ابتلا به ویروس کرونا در آنها کم […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، دکتر حسین فرشیدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون چندین بیمار با علائم کرونا در استان تحت نظر هستند که خوشبختانه تست یک مورد منفی اعلام شد و باقی بیماران نیز با توجه به علائم موجود احتمال ابتلا به ویروس کرونا در آنها کم است.

وی افزود: با این وجود این بیماران همچنان بستری هستند و نمونه‌های انجام شده از آنها به تهران ارسال شده و منتظر اعلام نظر رسمی وزارت بهداشت هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: این بیماران در بخش عفونی بیمارستان شهید محمدی بستری هستند، از مردم می‌خواهیم به شایعات توجه نکنند و اخبار موثق را تنها از مراجع رسمی و وزارت بهداشت دنبال کنند.

وی با تاکید بر عدم وجود بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان هرمزگان گفت: از مردم می‌خواهیم به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تمام نکات بهداشتی و پیشگیرانه را رعایت کنند و از مسافرت‌های غیرضروری خودداری کنند.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم