تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی به ۱۳۰ نفر رسید/مردم از حضور در بازار خودداری کنند
تعداد مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی به ۱۳۰ نفر رسید/مردم از حضور در بازار خودداری کنند

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمدحسین صومی در گفت‌وگو با خبرنگاران، از افزایش مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی خبر داد و اظهار داشت: با مثبت شدن آزمایش ۲۳ بیمار کرونایی در استان آذربایجان شرقی، تعداد بیماران مبتلا به این بیماری در استان به ۱۳۰ نفر رسید. وی با […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمدحسین صومی در گفت‌وگو با خبرنگاران، از افزایش مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی خبر داد و اظهار داشت: با مثبت شدن آزمایش ۲۳ بیمار کرونایی در استان آذربایجان شرقی، تعداد بیماران مبتلا به این بیماری در استان به ۱۳۰ نفر رسید.

وی با بیان اینکه متاسفانه از این تعداد ۱۲ نفر فوت شده‌اند، افزود: مردم مخاطره‌های کرونا را جدی بگیرند و از حضور در مراکز عمومی و پرتراکم جمعیتی خودداری کنند.

مهر شیرازی‌ها در مهار کرونا؛ از بخشیدن اجاره‌بها تا قدردانی اصناف از کادر پزشکیمصرف الکل در پیشگیری از کرونا هیچ تأثیری نداردیک نماینده مجلس: قوه‌قضائیه با کاسبان کرونا به طور جدی برخورد کندبرگزاری جلسه مقابله با کرونا در قرارگاه ثارالله تهران با حضور فرمانده کل سپاه/ برنامه سپاه برای کسب و کارهای آسیب دیده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با تاکید بر اینکه وضعیت تراکم جمعیت در بازار، بانک ها و شهرداری زیاد است  و این مشکل را حادتر می کند، ابراز داشت: علوم پزشکی پیشنهادات فنی خود را در این زمینه به استاندار ارائه می‌دهد تا در جلسه مدیریت بحران کرونای استان تصمیم گیری شود.

صومی، رعایت بهداشت فردی و شست‌وشوی متعدد دست‌ها با آب و صابون را بهترین راه پیشگیری از کرونا دانست و خاطرنشان کرد: هنوز در پیک بیماری در آذربایجان شرقی هستیم که از مردم عزیز استان می‌خواهیم تا حد امکان از خروج از منزل خودداری کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم