قدردانی جمعی از پزشکان و پیشکسوتان از زحمات وزیر بهداشت
قدردانی جمعی از پزشکان و پیشکسوتان از زحمات وزیر بهداشت

  به گزارش اخبارنو به نقل از گروه بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم؛ جمعی از پزشکان و پیشکسوتان طی نامه‌‌ای از زحمات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کارکنان سلامت و همه عوامل و نهادهای بسیج‌‌شده در راه مبارزه با کرونا قدردانی کردند. متن این نامه به شرح زیر است: جناب آقای دکتر نمکی وزیر […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه بهداشت و درمان خبرگزاری تسنیم؛ جمعی از پزشکان و پیشکسوتان طی نامه‌‌ای از زحمات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کارکنان سلامت و همه عوامل و نهادهای بسیج‌‌شده در راه مبارزه با کرونا قدردانی کردند.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر نمکی

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با سلام و درود فراوان

اینک که شیوع ویروس کووید۱۹ شرایط خطیری را برای کشور و هموطنان عزیزمان ایجاد کرده، ما شاهد تلاش‌‌های مجدانه جنابعالی، همکاران شما، زنان و مردان سختکوش جامعه پزشکی و پرستاری، کارکنان و کارآفرینان بخش سلامت و همه عوامل و نهادهای بسیج شده در راه این مبارزه و جهاد ملی و حمایت و صبوری خانواده‌‌های آنان بوده و قدردان فداکاری‌‌های صادقانه و بی‌‌منت همه شما عزیزان هستیم.

بدون شک تاریخ، خدمات جهادی و خطرپذیری‌‌های جامعه پزشکی در خط مقدم جبهه مبارزه با ویروس کرونا را که به قیمت جان برخی از این انسان‌‌های شریف تمام شد فراموش نمی‌‌کند و آن را به دیده ستایش می‌‌نگرد.

همه ما درک می‌‌کنیم که مدیریت چنین نهضت ملی در کشورمان به‌‌ویژه در شرایطی که درگیر تحریم‌‌ها و فشارهای ظالمانه و بی‌‌سابقه تاریخی بوده و دشمنان حتی از این شرایط سوءاستفاده کرده برخلاف همه معیارهای انسانی و حقوق بشری بر فشارهای خود در این زمینه می‌‌افزایند کاری بس دشوار و طاقت‌‌فرساست؛ همچنین شاهدیم که امروز ملت ما در محاصره تبلیغات منفی و هجوم اخبار جعلی و ضد و نقیض قرار گرفته‌‌ که هدفش نه‌‌تنها مخدوش کردن زحمات و تلاش‌‌های بی‌‌دریغ جهادگران این پیکار مقدس بوده، بلکه سلامت روان مردم را نشانه رفته است و به‌‌همین لحاظ راهبری امور را نیازمند درک و همیاری همه مردم می‌‌کند.

ما با اعتماد به خدمات ارزنده و تلاش‌‌های شایسته و شبانه‌‌روزی شما مطمئن هستیم که همت والا و نیات خالصانه و بی‌‌دریغ همه شما بر این دشواری‌‌ها غلبه کرده و حتماً نزد خدای متعال مأجور خواهد بود.

ما امضاکنندگان نیز وظیفه خود می‌‌دانیم مراتب تقدیر و تشکر خود را به حضرتعالی ‌‌و همه دست‌‌اندرکاران این مبارزه ملی تقدیم کنیم. رجاء واثق داریم که خلوص نیت و انرژی عظیم و سترگ خدمتگزاری همه نیروهایی که در این زمینه بسیج شده‌‌اند همراه با همیاری و همکاری ملی مردم فرهیخته کشورمان موجب شکست ویروس کرونا شده و کشور ما را در پرتو عنایات حضرت احدیت جل و علا به سلامت از این مرحله عبور خواهد داد.

امضاکنندگان: دکتر ایرج فاضل، دکتر سیدحمید پورمحمدی، استاد داریوش پیرنیاکان، دکتر محمود تبیانی، دکتر محسن تهرانی‌‌زاده، دکتر مهدی حجت، دکتر سید صفدر حسینی، مهندس سیدحسن شفتی، دکتر علی اکبر صالحی، دکتر حسن ظهور، دکتر سید محمدحسین عادلی، دکتر عیسی کلانتری، دکتر مسعود کنزی، دکتر سیدمحمدتقی لواسانی، دکتر علی‌‌نقی مشایخی، دکتر فتح‌‌الله مضطرزاده، دکتر رضا مکنون، دکتر رضا ملک زاده، دکتر هادی ندیمی، دکتر علی نوبخت.


اخ

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم