مطهری: پرسپولیس مقابل الدحیل و الشارجه به آنچه لیاقتش بود، نرسید/ بازی با سپاهان در قهرمانی مؤثر است
مطهری: پرسپولیس مقابل الدحیل و الشارجه به آنچه لیاقتش بود، نرسید/ بازی با سپاهان در قهرمانی مؤثر است

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید مطهری در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان اظهار داشت: در مدتی که ما به پرسپولیس آمده‌ایم، شرایط تیم رو به پیشرفت بوده و تیم‌مان خیلی خوب و پویا بازی می‌کند. شاهد بزرگ آن هم این است که گل‌محمدی به‌عنوان کسی که […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم، حمید مطهری در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان اظهار داشت: در مدتی که ما به پرسپولیس آمده‌ایم، شرایط تیم رو به پیشرفت بوده و تیم‌مان خیلی خوب و پویا بازی می‌کند. شاهد بزرگ آن هم این است که گل‌محمدی به‌عنوان کسی که در رأس کادر فنی قرار دارد، همیشه دوست دارد فوتبال مالکانه و کلاسیک را پیاده و تیمش از عقب بازیسازی کند.

«می‌بینید که نسبت به بازی اولی که آمدیم، تیم چقدر در بحث مالکیت پیشرفت کرده و شرایط بهتری دارد.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: در این زمینه می‌توانم به بازی آخر مقابل الشارجه اشاره کنم که ۶۰ درصد مالکیت توپ داشتیم و فوتبالی خیلی خوب و منطقی ارائه کردیم. درست است که ایراداتی هم وجود دارد و این هم طبیعی است و باید برطرف شود، اما به آینده کارمان خیلی امیدواریم. فوتبال مدنظرمان کم کم در تیم جا می‌افتد و برای تمام تیم‌ها خطرناک هستیم.

عربشاهی: چند بازیکن پرسپولیس شرایط روانی خوبی ندارند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دو بازی نخست شاگردان گل‌محمدی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی کردن در آسیا خیلی سخت است. شما دیدید که ما مقابل دو تیم خیلی خوب و متمول، چه نمایشی داشتیم و به نظرم فوتبال قابل احترامی انجام دادیم. مقابل الدحیل ۶۴ درصد مالکیت توپ داشتیم که فکر می‌کنم این درصد از مالکیت در زمین این تیم، بی‌سابقه بوده باشد‌ یا برابر الشارجه ۶۰ درصد مالکیت داشتیم. ما در هر دو بازی، فوتبال خوب و رو به جلویی انجام دادیم.

مطهری با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس در ۱۰ دقیقه اول بازی با الدحیل، تمرکز لازم را نداشتند، خاطرنشان کرد: بحث داوری هم در این بازی در میان بود که نمی‌خواهم به آن بپردازم. در این دو بازی فوتبال خیلی خوبی انجام دادیم، مخصوصاً برابر الشارجه، اما می‌دانید که آنها برای بازیکنان خارجی‌شان هزینه‌های آنچنانی می‌کنند و در این سال‌ها تفاوت باشگاه‌های ما با آنها همین بوده که تیم‌های حاشیه خلیج فارس، خارجی‌های گرانقیمتی دارند.

وی در ادامه افزود: ضمن اینکه بازیکنان خارجی ما هم واقعاً خوب بوده‌اند و همیشه به تیم کمک کرده‌اند. با این حال تمام تلاشی که بازیکنان در زمین کردند، منجر به تحقق لیاقتی که در زمین داشتند نشد،‌اما از لحاظ فوتبالی کاملاً خوب و امیدوارکننده شروع کردیم.

بی‌انضباطی‌های تمام‌نشدنی و توجیه عجیب استوکس برای نیامدن به ایران

مربی پرسپولیس درباره دیدار یکشنبه سرخپوشان با سپاهان گفت: این یکی از کلیدی‌ترین بازی‌های ما تا پایان فصل و در قهرمانی خیلی مؤثر است. خودمان را همه‌گونه آماده کرده‌ایم و ان‌شاءالله یکشنبه بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. بازی‌های سپاهان به دقت آنالیز شده و تمرینات‌مان با وجود زمان کمی که داشتیم، براساس برنامه‌های همین دیدار طراحی شده است. پس از سپاهان هم بازی‌های مهمی داریم. برنامه ما این است که بازی به بازی جلو برویم، چرا که هر بازی برای ما اهمیت خود را دارد. اکنون تمام تمرکزمان روی بازی یکشنبه با سپاهان است‌ که امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم