پلمب ۱۷ انبار و مرکز متخلف پخش کالاهای بهداشتی
پلمب ۱۷ انبار و مرکز متخلف پخش کالاهای بهداشتی

  به گزارش اخبارنو به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محمدرضا مقیمی بر اجرای مستمر طرح تشدید مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی تأکید و اظهار کرد: در پی اطلاعات واصله مردمی مبنی بر احتکار کالاهای بهداشتی توسط برخی از افراد سودجو در استانهای مرکزی و شمال غرب کشور، موضوع به صورت ویژه در […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محمدرضا مقیمی بر اجرای مستمر طرح تشدید مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی تأکید و اظهار کرد: در پی اطلاعات واصله مردمی مبنی بر احتکار کالاهای بهداشتی توسط برخی از افراد سودجو در استانهای مرکزی و شمال غرب کشور، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در آن استانها قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی افزود: کارآگاهان با اشراف کامل اطلاعاتی، در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام اقدامات تخصصی، در ۲۴ گذشته تعداد ۱۷ باب انبار و مرکز متخلف پخش کالاهای بهداشتی را شناسایی و پلمب کردند.

وی ادامه داد: کارآگاهان در بازرسی از انبارها بیش از۲۲۹ هزار قلم انواع تجهیزات بهداشتی شامل ۸۷ هزار و ۲۱۵ عدد انواع دستکش، ۱۳۸ هزار و ۶۰۷ بطری انواع مواد ضدعفونی‌کننده به همراه پد الکلی و سه هزار و ۵۳۷ عدد انواع ماسک احتکاری را در سطح کشور کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بیشترین کشفیات متعلق به استان خوزستان است، گفت: در این رابطه ۱۷ نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

مقیمی با اشاره بر اهمیت حفظ سلامت جسمی و روانی هموطنان تأکید کرد: پلیس امنیت اقتصادی همچنان بر پیشگیری و مبارزه مستمر با محتکران با قوت ادامه می‌دهد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ضمن تقدیر از همکاری بسیار خوب هموطنان در اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی از شهروندان خواست همواره هرگونه مورد مشکوکی را به مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

اشتری: ضرورت اصلاح چرخه توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی/کشفیات باید در اختیار مردم قرار گیرد

  • منبع خبر : خبرنگاران پویا