کرونا محسن هاشمی را خانه‌نشین کرد | کدام اعضای شورای شهر تهران در معرض ابتلا هستند؟
کرونا محسن هاشمی را خانه‌نشین کرد | کدام اعضای شورای شهر تهران در معرض ابتلا هستند؟

به گزارش اخبارنو به نقل از همشهری آنلاین به نقل از فارس، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره ملاقاتش با شهردار منطقه ۱۳ که در حال حاضر به دلیل مشکوک بودن به ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری است اظهار کرد: سه‌شنبه هفته گذشته جلسه شورایاران در منطقه ۱۳ تشکیل شد و […]

به گزارش اخبارنو به نقل از همشهری آنلاین به نقل از فارس، محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره ملاقاتش با شهردار منطقه ۱۳ که در حال حاضر به دلیل مشکوک بودن به ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری است اظهار کرد: سه‌شنبه هفته گذشته جلسه شورایاران در منطقه ۱۳ تشکیل شد و علاوه بر من مسجدجامعی و میلانی از اعضای شورای شهر و برخی از همکاران روابط عمومی در این جلسه حضور یافتند. نکته دیگر این است که روز بعد از این ملاقات، بنده با خانم نژادبهرام و آقایان فراهانی و نظری جلسه داشتم.

وی افزود: رحمان‌زاده شهردار منطقه ۱۳ در جلسه ماسک بر صورت داشت و به من گفت آنفلوآنزا دارم و به دلیل اینکه در روز ۲۲ بهمن گشت زده‌ام دچار بیماری شده‌ام.

رئیس شورای شهر تهران گفت: امروز از خانم خداکرمی که پزشک شورا هستند و عضو کمیته سلامت و محیط زیست بوده، در مورد وضعیت جسمانی آقای رحمانی سوال کردم که ایشان به من گفتند از ۴ تست کرونای شهردار منطقه ۱۳ سه مورد آن مثبت بوده است.

وی ادامه داد: پس از اطلاع از این موضوع به هیأت‌رئیسه اعلام کردم که جلسه‌ای تشکیل دهند و در مورد برگزاری جلسات آتی شورا تصمیم بگیرند.

هاشمی بیان کرد: از آنجاکه هفته پیش من در کنار شهردار منطقه ۱۳ بودم، امروز تصمیم گرفتم از منزل بیرون نیایم. در حال حاضر علائمی از ابتلا به سرماخوردگی یا آنفلوآنزا ندارم.

وی گفت:‌امروز به ابراهیم امینی نایب‌رئیس شورا اعلام کردم که برای فردا اگر صحن تشکیل شد، من حضور نخواهم داشت.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری