آمار مبتلایان به کرونا در استان ایلام به ۲۳۲نفر رسید/‌ فوتی‌ها به ۱۶ نفر رسید
آمار مبتلایان به کرونا در استان ایلام به ۲۳۲نفر رسید/‌ فوتی‌ها به ۱۶ نفر رسید

  محمد کریمیان در گفت‌ وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت:آمار مبتلایان نتیجه مثبت در ایلام به ۲۳۲ نفر افزایش یافت. وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۱۶ مورد مبتلابه کرونا ویروس در ایلام نتیجه مثبت بوده است، گفت: واقعیت آن است که رشد کرونا ویروس در ایلام نگران‌کننده و مستلزم […]

 

محمد کریمیان در گفت‌ وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت:آمار مبتلایان نتیجه مثبت در ایلام به ۲۳۲ نفر افزایش یافت.

وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۱۶ مورد مبتلابه کرونا ویروس در ایلام نتیجه مثبت بوده است، گفت: واقعیت آن است که رشد کرونا ویروس در ایلام نگران‌کننده و مستلزم اقدامات فوری، در اعمال قرنطیه اجباری و خانگیدر استان هستیم.

متوفیان زیر ۶۰ سال کرونا سابقه بیماری زمینه‌ای یا مصرف داروی سرکوبگر سیستم ایمنی داشته‌اندآمار مبتلایان کرونا در کردستان به ۲۹۷ نفر رسید/ ابتلای ۳ کودک/ ۹۰ نفر بهبود یافتندخبری خوش از خطه شمال / گیلان از موج سرکش اپیدمی کرونا عبود کرد / کنترل ‌وضعیت بیمارستان‌ها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: آمار فوتی‌های مرتبط به ویروس کرونا در ایلام ۱۶ نفراست.

کریمیان به مناطق آلوده ایلام اشاره و یادآور شد: ‌در استان ایلام منطقه سفید وجود ندارد و شهرستان‌های یازده‌گانه آن در شرایط قرمز قرار دارند.

کریمیان نقش عوامل پیشگیرانه در شیوع کرونا ویروس را متذکر و یادآور شد: تنها واکسن کرونا ویروس ماندن در خانه و با ماندن در خانه، عدم حضور در تجمعات، شستن دست و رعایت نکات بهداشتی قطع زنجیره شیوع این بیماری است.

پیشگیری و قرنطینه خودخواسته شهروندان، پرهیز از تردد شهروندان و عدم حضور در مناطق و تجمعات راهکار پیشگیری از کرونا ویروس بوده که رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام تأکید کرد: عاجزانه می‌خواهم که در خانه بمانند تا زنجیره شیوع قطع شود.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم