آیت الله سعیدی: ملت ایران هم دل و هم پیمان با یکدیگر‌ کرونا را شکست می‌دهد
آیت الله سعیدی: ملت ایران هم دل و هم پیمان با یکدیگر‌ کرونا را شکست می‌دهد

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در سخنان آدینه ای اظهار داشت: ملت ایران همواره در موضوعات مختلف همکاری و وحدت دارد و به موفقیت رسیده است. وی با اشاره به ارزش و اهمیت همدلی مردم در مقابله با ویروس کرونا افزود: شکل […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در سخنان آدینه ای اظهار داشت: ملت ایران همواره در موضوعات مختلف همکاری و وحدت دارد و به موفقیت رسیده است.

وی با اشاره به ارزش و اهمیت همدلی مردم در مقابله با ویروس کرونا افزود: شکل گیری انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نیز از جمله موضوعاتی است که با همدلی و وحدت ملت به سرانجام رسید.

حضور مردم در کنار رهبری برای حل مشکلات نشانه ایمان آنها است

امام جمعه قم با اشاره به آیه ای از سوره نور افزود: حضور مردم در کنار رهبری برای حل مشکلات نشانه ایمان آنها است و ترکب همکاری با رسول اکرم و رهبری الهی نشانه بی ایمانی و ضعف ایمان است.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) بیان کرد: در زندگی اجتماعی وجود رکن رهبری و پیروی مردم از رهبری بسیار ضروری است در غیر این صورت آن کار جمعی به سرانجام نمی رسد.

آیت الله سعیدی: مردم ضمن رعایت مسائل بهداشتی، توکل به خدا و ادعیه را فراموش نکنندآیت الله سعیدی: مسائل بهداشتی در حرم حضرت معصومه(س) به صورت ویژه رعایت می شودآیت الله سعیدی: تقویت روحیه خودباوری جوانان در برنامه های دهه فجر مورد تاکید باشد

نماینده ولی فقیه در استان قم عنوان کرد: التزام به کار جمعی یکی از ارزش های دینی ما است و دست قدرت خداوند در جایی است که مردم کار جمعی که خیر است انجام می دهند و به همین خاطر است که مشاهده می شود مجموعه های جمعی طلاب، سپاه، ارتش، نیروهای امنیتی و بسیج، کسبه و بازار، خیرین و رسانه ملی پابه پای مسئولین و کادر فداکار پزشکی ودرمانی و پرستاران ایثارگر برای مقابله با ویروس ویرانگر کرونا هم پیمان شدند.

نیروهای جهادی خط مقدم مقابله با بیماری کرونا هستند

استاد حوزه علمیه تصریح کرد: افرادی که در راه مبارزه با بیماری کرونا فدایی می‌دهند پزشکان و نیروهای کادر درمانی، بهداشتی و جهادی هستند، این عزیزان امروز لباس سفید رزم بر تن کرده تا مردم بخاطر این بیماری لباس سیاه نپوشند.

آیت الله سعیدی گفت: وجود رهبری و ولی فقیه برای ملت ایران بسیار با ارزش است و همچنین همدلی و همکاری نیروهای جهادی سبب شده که در کارهای جمعی به موفقیت برسیم.

وی ادامه داد: به برکت ایمان به خدا و اطاعت از رهبری و مشارکت عمومی در امر اجتماعی وحدت و انسجام مردم کاملا خود را نشان داده است، وحدتی که هرکجا شکل بگیرد جامعه را از فروپاشی در امان نگه می دارد.

امام جمعه قم بیان کرد: ایمان مومن کامل نمی شود مگر این که شخصیت و خواسته های خود را در راستای منافع کشور و انقلاب ذوب و محو کند، بیان کرد: اگر شهدا، جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس به فکر منافع شخصی و خانواده های خود بودند آیا در دفاع مقدس به پیروزی می رسیدیم؟ در زمینه مقابله با ویروس کرونا همدلی ملت ایران باید مورد تاکید باشد.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) عنوان کرد: ۱۱ شعبان روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و همچنین نیمه شعبان سال روز ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) در پیش است و همچنین روز ۱۲ فروردین را داشتیم که ملت ایران در تایید نظام اسلامی با رای بیش از۹۸ به نظام پوسیده شاهنشاهی خاتمه داد.

نماینده ولی فقیه در استان قم تصریح کرد: کارهای جمعی ملت ایران با حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب در این سال ها تمرینی برای تحقق امر جمعی مهم در رکاب امام زمان(عج) است و انشاالله که در همه کارهای جمعی موفق باشیم.

استاد حوزه علمیه خاطرنشان کرد: از خداوند می خواهیم ظهور امام زمان(عج) را شاهد باشیم و به برکت وجود مقدس امام زمان(عج) مشکلات برطرف و ویروس منحوس کرونا نابود شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم