ایران ایر در شرایط کرونا به کدام کشورها پرواز دارد؟
ایران ایر در شرایط کرونا به کدام کشورها پرواز دارد؟

به گزارش اخبارنو به نقل از همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، در پی شیوع ویروس کرونا در جهان، بسیاری از کشورها پروازهای خود را از کشورهای مختلف به حالت تعلیق درآورند و شرکت‌های هواپیمایی مختلف با حداقل ظرفیت خود در حال فعالیت هستند. معصومه اصغرزاده مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام […]

به گزارش اخبارنو به نقل از همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، در پی شیوع ویروس کرونا در جهان، بسیاری از کشورها پروازهای خود را از کشورهای مختلف به حالت تعلیق درآورند و شرکت‌های هواپیمایی مختلف با حداقل ظرفیت خود در حال فعالیت هستند.

معصومه اصغرزاده مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: تنها دو پرواز لندن و پاریس در هفته از سوی این ایرلاین انجام می‌شود که البته همه تمهیدات و الزامات بهداشتی از اظهارنامه سلامت تا چک مسافران و قرنطینه آن‌ها در هنگام وارد شدن به این پروازها اندیشیده شده است.

وی اظهار کرد: پروازهای خارجی بسیاری با توجه به شیوع ویروس کرونا لغو شده است و ایران ایر در هفته تنها دو پرواز به مقاصد لندن و پاریس انجام می دهد.

وی افزود: پرواز لندن یکشنبه‌ها و پرواز پاریس جمعه‌ها انجام می‌شود. همه تمهیدات لازم نیز به صورت جدی اندشیده شده و اجرا می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: ارائه اظهارنامه برای این پروازها از سوی مسافران ضروری است. ضمنا مسافران در هنگام پرواز چک شده و تا دو هفته قرنطینه می‌شوند

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری