برگزاری "کرونا پارتی" توسط شهروندان آمریکایی باعث شیوع گسترده تر کرونا!
برگزاری "کرونا پارتی" توسط شهروندان آمریکایی باعث شیوع گسترده تر کرونا!

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ با افزایش تعداد مبتلایان و کشته شدگان ویروس کرونا در آمریکا، دولت این کشور محدودیت‌هایی را برای حفظ جان مردم و کنترل بحران در نظر گرفته است؛ اما برخی از شهروندان آمریکایی با بی‌اعتنایی به این محدودیت‌ها، مراسم‌هایی به نام “کرونا پارتی” برگزار […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ با افزایش تعداد مبتلایان و کشته شدگان ویروس کرونا در آمریکا، دولت این کشور محدودیت‌هایی را برای حفظ جان مردم و کنترل بحران در نظر گرفته است؛ اما برخی از شهروندان آمریکایی با بی‌اعتنایی به این محدودیت‌ها، مراسم‌هایی به نام “کرونا پارتی” برگزار می‌کنند که جان افراد را به خطر انداخته است!

پایگاه خبری “CBS” نوشت “اندی بوشار” فرماندار ایالت کنتاکی آمریکا از مثبت شدن آزمایش جوانی که در “کرونا پارتی” شرکت کرده بود، خبر داد.

وی با انتقاد از برگزاری چنین مراسماتی در ایالت کنتاکی گفت: این افراد بجای تبعیت از محدودیت‌های اجتماعی، در چنین مراسم‌هایی شرکت می‌کنند که جانشان را به خبر می‌اندازد.

او با دیوانه خطاب کردن این افراد بیان کرد: هرکسی که به چنین مراسم‌هایی برود، ممکن است فکر کند که قدرتمند و شکست‌ناپذیر بوده و به این ویروس مبتلا نمی‌شود؛ اما این افراد در واقع به دیگر افراد جامعه صدمه می‌زنند.

او تاکید کرد که ما برای سلامتی والدین و بزرگترها در حال مبارزه با بحران کرونا هستیم و نباید سراغ چیزی رفت که زندگی دیگران را به خطر می‌اندازد.

در این بین “جفری روزن”، معاون وزیر دادگستری آمریکا به نیروهای پلیس آمریکا گفته است که باید برای تعقیب کسانی که عمدا دیگران را در معرض ویروس کرونا قرار می‌دهند یا آنها را مبتلا می‌کنند، طبق قوانین مبارزه با تروریسم رفتار شود.

تاکنون کشور آمریکا با ۶۸ هزار و ۴۷۲ مبتلا به کرونا در رده‌ دوم کشورهای جهان قرار دارد؛ همچنین یک هزار و ۳۲ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

آخرین آمار جهانی کرونا/ رکوردزنی آمریکا با افزایش ۱۳۰۰۰نفری مبتلایان در یک روز +جدولهشدار یک مسئول آمریکایی درباره احتمال دوره‌ای شدن شیوع کروناشهردار بالتیمور آمریکا: به خاطر شیوع کرونا از تیراندازی به یکدیگر خودداری کنید!

  • منبع خبر : خبرنگاران پویا