جریمه زندان برای ناقضان قرنطینه کرونایی در ایتالیا
جریمه زندان برای ناقضان قرنطینه کرونایی در ایتالیا

  به گزارش اخبارنو به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه “دی ولت” آلمان، دولت ایتالیا به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا مجازات ها برای نقض محدودیت ها در مبارزه با شیوع این بیماری همه گیر را به شدت افزایش می دهد. بر اساس مصوبه دولت ایتالیا که عصر روز […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه “دی ولت” آلمان، دولت ایتالیا به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا مجازات ها برای نقض محدودیت ها در مبارزه با شیوع این بیماری همه گیر را به شدت افزایش می دهد.

بر اساس مصوبه دولت ایتالیا که عصر روز گذشته در رم منتشر شد کسی که تست کرونایش مثبت اعلام شده و عمدا از قرنطینه خارج شده به یک تا ۵ سال زندان محکوم می شود.

“جوزپه کونته”، نخست وزیر ایتالیا هم پیش ازاین ناقضان اعمال محدودیت ها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را به جریمه های بالاتر از ۴۰ تا ۳هزار یورو تهدید کرده بود.

تا به حال مجازات ۲۰۶ یورویی و بازداشت تا سه ماه در دستور کار قرار گرفته است.

پلیس ایتالیا از زمان اجرای مممنوعیت های تردد در این کشور از ۱۰ ماه مارس بیش از دو میلیون نفر در این کشور را کنترل می کند. به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری آنا تا به حال بیش از ۱۰۰ هزار تخلف از طرف شهروندان گزارش شده است.

نشست مقابله با «کرونا»؛ دستاویز عربستان برای سرپوش گذاشتن بر جنایاتش در یمنآمادگی روسیه برای کمک به آمریکا در مقابله با کرونااطمینان می‌دهیم کسی با اهدای خون به کرونا مبتلا نشود / به تمام گروه های خونی در هرمزگان نیاز داریمفرار کرونایی دانشجویان چینی از آمریکا با بلیت های ۲۰ هزار دلاری

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا تا روز سه شنبه به بیش از ۶۹ هزار مورد افزایش پیدا کرده و شمار قربانیان هم به مرز ۷ هزار نفر رسیده است. به گفته کونته اقدامات علیه گسترش ویروس کرونا در این کشور تا ۳ آوریل ( ۱۵ فروردین) ادامه خواهد داشت.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم