جزئیات فعالیت ادارات استان مرکزی / مرخصی برخی کارکنان به تشخیص مدیر
جزئیات فعالیت ادارات استان مرکزی / مرخصی برخی کارکنان به تشخیص مدیر

  به گزارش اخبارنو به نقل از تسنیم از اراک، به دنبال شیوع بیماری کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری و قطع زنجیره انتقال آن سلسله تصمیماتی در استان مرکزی از سوی مسئولان ارشد استانی و قرارگاه پدافندزیستی اتخاذ شده است. یکی از این تصمیمات تغییراتی در روند فعالیت سازمان‌ها و ادارات […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از تسنیم از اراک، به دنبال شیوع بیماری کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع این بیماری و قطع زنجیره انتقال آن سلسله تصمیماتی در استان مرکزی از سوی مسئولان ارشد استانی و قرارگاه پدافندزیستی اتخاذ شده است.

یکی از این تصمیمات تغییراتی در روند فعالیت سازمان‌ها و ادارات استان مرکزی بوده است، موضوعی که معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمام ادارات و نهادهای دولتی استان در ایام نوروز باز هستنداظهار داشت: بنا بر آخرین مصوبه جلسه ستاد پدافند زیستی استان مقرر شد تمامی ادارات و نهادهای دولتی استان باز باشند.

تعطیلی مطلق در ادارات هرمزگان وجود ندارد

زهرا آخانی افزود: منتهی مدیران دستگاه ها و ادارات دولتی استان مرکزی تا حد امکان و میزانی که به عملکرد و خدمت‌رسانی دستگاه و اداره خود خللی وارد نمی‌کند، حضور کارکنان را در محل کار معاف کنند.

وی اضافه کرد: کارکنان می‌توانند در ایام نوروز مرخصی گرفته و طبق مصوبه وزارت کشور مرخصی آنها جزو مرخصی استحقاقی محسوب نبوده و عدم حضور برخی از کارکنان در محل کار به تشخیص مدیر آن اداره خواهد بود.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم