خدمات رایگان مراقبت از کودکان توسط دولت استرالیا به خانواده کارگران
خدمات رایگان مراقبت از کودکان توسط دولت استرالیا به خانواده کارگران

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از بلومبرگ، اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا در بیانیه ای اعلام کرد که دولت این کشور به منظور کاهش تأثیر اقتصادی گسترش بیماری کرونا، به حدود یک میلیون خانواده خدمات رایگان مراقبت از کودکان ارائه می دهد. موریسون گفت:این خدمات حمایتی شامل بسته کمک […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از بلومبرگ، اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا در بیانیه ای اعلام کرد که دولت این کشور به منظور کاهش تأثیر اقتصادی گسترش بیماری کرونا، به حدود یک میلیون خانواده خدمات رایگان مراقبت از کودکان ارائه می دهد.
موریسون گفت:این خدمات حمایتی شامل بسته کمک مالی به خانواده کارگران می شود که به آنها این اطمینان را هم می دهد که مراکز مراقبت از کودکان می توانند در طول بحران بیماری کرونا باز باشند.
وی افزود: انتظار می رود این قشر در طی سه ماه آینده ۹۷۳ میلیون دلار به صورت یارانه از درآمد دولت از مالیات دهندگان دریافت کند.
بنا بر این گزارش، دولت استرالیا سطح وسیعی از پشتیبانی مالی را برای حفظ مشاغل و کاهش تأثیر شیوع این بیماری اعلام کرده است.
پیش بینی می شود این بیماری اقتصاد استرالیا را به اولین رکود خود در مدت تقریباً ۳۰ سال اخیر برساند. میزان کل محرک های مالی و پولی این کشور اکنون در حدود ۳۲۰ میلیارد دلاراسترالیا یا ۱۶٫۴٪ از تولید ناخالص داخلی است.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم