خرید لاکچری سردار آزمون| ماجرای اسب ۵ میلیاردی
خرید لاکچری سردار آزمون| ماجرای اسب ۵ میلیاردی

به گزارش اخبارنو به نقل از همشهری آنلاین همه از علاقه عجیب سردار آزمون به اسب و اسب سواری خبر دارند. آزمون یک ترکمن است و علاقه به اسب در میان ترکمن ها امری مرسوم است اما خبر عجیب در مورد ستاره تیم ملی کشورمان خرید اسبی گرانبها توسط او برای آموزش است. دیلی تلگراف […]

به گزارش اخبارنو به نقل از همشهری آنلاین همه از علاقه عجیب سردار آزمون به اسب و اسب سواری خبر دارند. آزمون یک ترکمن است و علاقه به اسب در میان ترکمن ها امری مرسوم است اما خبر عجیب در مورد ستاره تیم ملی کشورمان خرید اسبی گرانبها توسط او برای آموزش است. دیلی تلگراف در خرید میلیاردی آزمون نوشته «داستان اسب سردار آزمون و آموزش آن توسط قهرمان ملبورن کاپ از پنج ماه پنج ماه و زمانی آغاز شد که این ملی پوش ایرانی به همراه مادرش به تماشای فیلم سینمایی Ride Like A Girl نشست که داستان زندگی میشل پین و برادرش بود.

سردار آزمون ۲۶ ساله که تحت تاثیر این فیلم قرار گرفته بود، پیام تبریکی برای میشل پین در صفحه اینستاگرامش فرستاد و از میشل خواست تا اسبی را برای او آموزش دهد.

در نتیجه مذاکرات دو طرف، میشل پین روز دوشنبه در سیدنی اسبی را به ارزش ۵۰۰ هزار دلار اسرتالیا برای سردار آزمون خریداری کرد. این اسب کره یک‌ساله فرنکل، قهرمان بازنشسته رقابت‌های اسبدوانی تروبرد بریتانیا است.

به گفته پین، آزمون هیچ ارتباطی در استرالیا ندارد، اما توجه زیادی به مسابقات اسب‌دوانی در استرالیا دارد. او اسبی قهرمان در ایران دارد و می‌خواهد یک استرالیایی‌اش را هم داشته ‌باشد. او به طور کامل مسابقات اسبدوانی را زیر نظر دارد و شب‌ها برای تماشای مسابقات بیدار می‌ماند.»

کد خبر ۴۹۹۵۴۳

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری