سلطانی‌فر: واگذاری استقلال و پرسپولیس از اهم برنامه‌های وزارتخانه است/ وزارت ورزش در اجرای آن مصمم است
سلطانی‌فر: واگذاری استقلال و پرسپولیس از اهم برنامه‌های وزارتخانه است/ وزارت ورزش در اجرای آن مصمم است

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،  به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر با تاکید بر این موضوع که خانواده بزرگ ورزش و جوانان در سال  ۹۹ سال پرکاری را پیش رو دارد، واگذاری باشگاه استقلال و پرسپولیس را از اهم برنامه های این وزارتخانه عنوان کرد. […]

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،  به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر با تاکید بر این موضوع که خانواده بزرگ ورزش و جوانان در سال  ۹۹ سال پرکاری را پیش رو دارد، واگذاری باشگاه استقلال و پرسپولیس را از اهم برنامه های این وزارتخانه عنوان کرد.

وی گفت: این اقدام در راستای برنامه های توسعه ای این دو باشگاه صورت خواهد گرفت و وزارت ورزش و جوانان در اجرای آن بسیار مصمم است.

وزیر ورزش و جوانان  در ادامه سخنانش،حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک و اعزام ملی پوشان آماده به توکیو و شرکت ۴ تیم فوتبال کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را بخشی از برنامه های دیگر  حوزه ورزش اعلام کرد.

او همچنین اعلام کرد که حضور مقتدرانه در مرحله برگشت مسابقات مقدماتی جام جهانی نیز از دیگر برنامه هایمان در سال پیش رو خواهد بود.

سلطانی فر افزود: سال پرتلاشی را با همکاری خانواده ورزش ، ورزشکاران و جوانان عضو سه هزار سمن خواهیم داشت تا انشاءالله بتوانیم کارنامه موفقی را به مردم عزیز کشورمان ارائه کنیم.

*وزارت ورزش و جوانان در سال های اخیر همواره از واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی به عنوان مهمترین برنامه هایش یاد کرده در حالی که این اتفاق تاکنون عملی نشده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجو