عضو خبرگان رهبری: جهش تولید با برنامه انقلابی و کارآمد محقق می‌شود؛ نقش مهم نسل جوان در این زمینه
عضو خبرگان رهبری: جهش تولید با برنامه انقلابی و کارآمد محقق می‌شود؛ نقش مهم نسل جوان در این زمینه

  به گزارش اخبارنو به نقل ار آیت‌الله محسن حیدری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: مقام معظم رهبری شعار امسال را جهش تولید نامیدند چون مشکل اصلی کشور در حال حاضر موضوع  اقتصاد است. عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: با توجه به تحریم ها تنها نسخه شفابخش کشور توجه به “اقتصاد مقاومتی” […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل ار آیت‌الله محسن حیدری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم اظهار داشت: مقام معظم رهبری شعار امسال را جهش تولید نامیدند چون مشکل اصلی کشور در حال حاضر موضوع  اقتصاد است.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: با توجه به تحریم ها تنها نسخه شفابخش کشور توجه به “اقتصاد مقاومتی” است و اقتصاد و اساس و پایه اقتصاد مقاومتی “تولید” است.

وی تصریح کرد: تولید دارای مراتب و مراحلی است که یک مرحله آن زیرساخت است که باید درست شود، در زمینه تولید سال گذشته قدم هایی برداشته شد ولی به جهش نرسید.

حجت الاسلام محمدحسنی: معیشت مردم با تولید بهبود پیدا می‌کند

استاد حوزه علمیه عنوان کرد: جهش مرحله‌ای است‌که با زیرساخت‌ها ارتباط دارد، باید با همت تولیدکنندگان، کارآفرینان، دولتمردان، دستگاه‌های دولتی، بخش خصوصی، مراکز دانش‌بنیان و جوانان نخبه و افرادی‌که سر رشته دارند با برنامه‌ریزی در راستای جهش تولید‌ کشور اقدامات اساسی شود.

حیدری خاطرنشان کرد: جهش تولید بدون برنامه مناسب و انقلابی و کارآمد محقق نمی‌شود و همه در این زمینه باید مشارکت کنند و دولت باید راه برای جوانان بیشتر باز‌ کند چون نقش مهمی دارند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم