کافه رستوران متخلف شمال پایتخت پلمب شد
کافه رستوران متخلف شمال پایتخت پلمب شد

  به گزارش اخبارنو به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو،  سرهنگ حاجی احمد میرزایی اظهار داشت: غروب  بیست و نهم اسفند ماه، مأموران پلیس امنیت اخلاقی پایتخت خبری مبنی وقوع رفتارهای هنجارشکن در رستورانی در حوالی خیابان جردن که موحب بر هم خوردن نظم عمومی وسلب آرامش شهروندان شده بود، دریافت کردند و برای […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو،  سرهنگ حاجی احمد میرزایی اظهار داشت: غروب  بیست و نهم اسفند ماه، مأموران پلیس امنیت اخلاقی پایتخت خبری مبنی وقوع رفتارهای هنجارشکن در رستورانی در حوالی خیابان جردن که موحب بر هم خوردن نظم عمومی وسلب آرامش شهروندان شده بود، دریافت کردند و برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه کردند.

وی بیان داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که متصدی رستوران  محل صنفی خود را محل رفت و آمد تعدادی افراد هنجارشکن قرار داده است و سر و صدا و تردد این افراد و رفتارهای هنجارشکنشان موجب جریحه دار شدن عفت عمومی و اعتراض مردمی شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و پلمب کافه رستوران گرفته شد.

رئیس پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: با پلمب کافه رستوران متصدی کافه رستوران برای سیر مراحل قانونی  در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجو