کرونا، گرندپری فرمول یک آذربایجان را به تعویق می‌اندازد
کرونا، گرندپری فرمول یک آذربایجان را به تعویق می‌اندازد

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از رویترز، به نظر می‌رسد که گرندپری فرمول یک آذربایجان در ماه ژوئن هم به تازه‌ترین قربانی کرونا در فهرست‌ رویداد ورزشی لطمه خورده از شیوع ویروس کرونا تبدیل خواهد شد. تا کنون بسیاری از رویدادهای ورزشی دنیا از جمله یورو ۲۰۲۰، کوپا […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از رویترز، به نظر می‌رسد که گرندپری فرمول یک آذربایجان در ماه ژوئن هم به تازه‌ترین قربانی کرونا در فهرست‌ رویداد ورزشی لطمه خورده از شیوع ویروس کرونا تبدیل خواهد شد.

تا کنون بسیاری از رویدادهای ورزشی دنیا از جمله یورو ۲۰۲۰، کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۰ و لیگ قهرمانان اروپا به تعویق افتاده‌اند و احتمال رخ دادن این اتفاق برای المپیک هم وجود دارد. با توجه به روند شیوع کرونا در دنیا، مسئولان مسابقات فرمول یک هم ممکن است دستور تعویق گرندپری باکو را صادر کنند و این در حالیست که هنوز بیش از دو ماه تا آن زمانی باقی است.

طبق تقویم مسابقات فرمول یک گرندپری آذربایجان که هشتمین مسابقه فصل محسوب می‌شود، قرار است در روز هفتم ژوئن (۱۸ خرداد) برگزار شود. هنوز مسئولان برگزار کننده این مسابقه هیچ اظهارنظری در خصوص احتمال لغو آن انجام نداده‌اند اما برخی منابع خبری تعویق این مسابقه را بسیار محتمل می‌دانند.

اظهارات رئیس فرمول یک درباره تقویم جدید رقابت‌ها

انتظار می‌رود که امروز (دوشنبه) بیانیه‌ای در سایت موتوراسپورت (سایت پوشش دهنده اخبار و رویدادهای ورزش‌های موتوری) منتشر شود که در آن به تعویق افتادن گرندپری آذربایجان تأیید شود.

گرندپری آذربایجان برخلاف اکثر گرندپری‌های دیگر فصل در خیابان‌های شهر برگزار می‌شود و به همین دلیل روند آماده‌سازی آن نیازمند زمان و تمهیدات امنیتی بیشتری است.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم