۱۴ هزار نفر در جاده علائم مشکوک به کرونا داشتند/ آمادگی هلال احمر برای جمع آوری کمک هموطنان به اقشار آسیب پذیر
۱۴ هزار نفر در جاده علائم مشکوک به کرونا داشتند/ آمادگی هلال احمر برای جمع آوری کمک هموطنان به اقشار آسیب پذیر

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور در کنفراس ویدئویی با خبرنگاران گفت: در ایامی که گذشت هم کشور ما و هم همه دنیا درگیر با مسئله کرونا بودند و جمعیت هلال احمر در کنار سایر کادر درمانی کشور فعال بودند. وی افزود: یکی از […]

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور در کنفراس ویدئویی با خبرنگاران گفت: در ایامی که گذشت هم کشور ما و هم همه دنیا درگیر با مسئله کرونا بودند و جمعیت هلال احمر در کنار سایر کادر درمانی کشور فعال بودند.

وی افزود: یکی از موضوعاتی که در مواقع بحرانی برای افراد به وجود می‌آید موضوع مشکلات معیشتی است که تلاش کردیم در این حوزه به مردم کمک کنیم.

همتی خاطرنشان کرد: برخی از افراد در این مدت نتوانستند درآمدی کسب کنند به همین دلیل گروه‌هایی از مردم و هموطنان تلاش کردند تا راهکاری برای کمک به این افراد پیدا کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه در جمعیت هلال احمر راهکار قانونی برای جمع آوری این کمک‌ها وجود دارد از هموطنان می‌خواهیم تا کمک‌های خود را به هلال احمر برسانند.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: از روز شنبه ۵۰۰ هزار نفر از جامعه افراد سرطانی و بیماران نادر و خاص تحت پوشش هلال احمر قرار خواهند گرفت.

ادامه دارد…

  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجو