۹۰ درصد بیماران کرونایی استان بوشهر بهبود یافتند / ۵ نفر فوت کردند‌
۹۰ درصد بیماران کرونایی استان بوشهر بهبود یافتند / ۵ نفر فوت کردند‌

  به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید  کشمیری با قدردانی از تصمیمات مدیریتی استان برای مقابله با کرونا اظهار داشت:این بیماری بر اساس تصمیمات مدیریتی و همکاری مردم، اصناف، ادارات و نیروهای مسلح و نظامی استان بوشهر کنترل شده است. وی با تاکید بر کاهش فاصله اجتماعات افزود: تمام تصمیمات […]

 

به گزارش اخبارنو به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سعید  کشمیری با قدردانی از تصمیمات مدیریتی استان برای مقابله با کرونا اظهار داشت:این بیماری بر اساس تصمیمات مدیریتی و همکاری مردم، اصناف، ادارات و نیروهای مسلح و نظامی استان بوشهر کنترل شده است.

وی با تاکید بر کاهش فاصله اجتماعات افزود: تمام تصمیمات مدیریتی ستاد کرونای استان بوشهر برای کاهش اجتماعات و فاصله اجتماعی در استان انجام شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهراز افزودن شدن ۴ بیماری کرونایی دیگر در استان خبر داد و بیان کرد: امروز پنجشنبه ۷ فروردین ۴  مورد جدید به مبتلایان کرونا در استان بوشهر اضافه شد و جمع مبتلایان در استان به ۷۱ نفر رسید.

کشمیری با بیان اینکه از مجموع حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ نمونه آزمایشی ارسال شده ۷۱ مورد مثبت گزارش شد خاطر نشان کرد: از  ۷۱ بیمار کرونایی استان بوشهر ۶۰ نفرشان پس از درمان از بیمارستان مرخص شدند و تحت قرنطینه خانگی هستند و هم اکنون شش مورد مثبت کرونا در بیمارستان بستری هستند.

وی از بهبود یافتن بیش از ۹۰ درصد بیماران کرونایی استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: ۹۰  درصد مبتلایان به کرونا در استان بوشهر بهبود یافتند و جمع فوتی‌ها  به ۵ نفر رسید و آخرین فوتی روز گذشته گزارش شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه تاکنون ۲ هزار ۶۰۰ نفر بیمار تنفسی به بیمارستان بوشهر مراجعه کرده‌‌اند تصریح کرد: تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰  بیمار حاد تنفسی به بیمارستانهای استان مراجعه کرده‌اند که از این تعداد از یک‌هزار و ۸۰ مورد بستری، یک‌هزار و ۲۰ مورد پس از درمان مرخص و ۵۵ نفر از بیماران حاد تنفسی  در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

۴۷۲ هزار ماسک در استان بوشهر توزیع شد استاندار بوشهر: مردم استان بوشهر به پویش سیزده‌بدر در خانه می‌مانیم بپیوندند بهبودی حال ۵۸ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان بوشهر

کشمیری با بیان اینکه هر تصمیمی که گرفته می‌شود باید منجر به کاهش اجتماعات شود تاکید کرد: هدف گذاری ما برای مقابله با کرونا بابد پایان فروردین ماه باشد تا در پایان فروردین موفقیت‌های بیشتری در مقابله با این بیماری کسب کنیم.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم