ترافیک در محور هراز و فیروزکوه / یک طرفه شدن جاده هراز
ترافیک در محور هراز و فیروزکوه / یک طرفه شدن جاده هراز

به گزارش اخبارنو، سیاوش محبی فرمانده پلیس راه شرق استان در رابطه با ترافیک در محورهای هراز و فیروزکوه تهران اعلام کرد: تردد خودروها در محور فیروزکوه محدوده گیلاوند و همچنین محور هراز به صورت سنگین در جریان است.

به گزارش اخبارنو، سیاوش محبی فرمانده پلیس راه شرق استان در رابطه با ترافیک در محور هراز و فیروزکوه تهران اعلام کرد: تردد خودروها در محور فیروزکوه محدوده گیلاوند و همچنین محور هراز به صورت سنگین در جریان است.

وی همچنین افزود: محور هراز در روزهای پنجم، ششم و نهم خردادماه یکطرفه می‌شود، در ساعت ۱۳ از رودهن به سمت آمل مسدود و از ساعت ۱۶ از آب اسک به سمت تهران یک‌سویه خواهد شد و محدودیت این طرح ترافیکی تا ساعت ۲ بامداد ادامه دارد.

محبی اینگونه ادامه داد: خوشبختانه تاکنون شاهد حوادث جاده‌ای نبودیم و از رانندگان محترم تقاضا داریم قوانین و مقررات را در طول سفر رعایت کنند و از سرعت و سبقت غیر مجاز پرهیز کنند.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران اظهار کرد: تاکنون تردد خودروها در محورهای امام رضا(ع) و حرم به حرم روان گزارش شده است.

همچنین صبح امروز رئیس پلیس ناجا گفت: در روز گذشته و امروز شاهد تردد پر حجم خودروها در محورهای شمالی به خصوص در جاده چالوس و در بخشی از جاده هراز در محدوده  لاریجان و لاسم در جریان است.

وی در انتها اعلام کرد: جاده چالوس از ساعت ۱۲ و هراز از ۱۵ امروز از تهران به سمت شمال یک طرفه خواهد شد و این محدودیت تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس