اعتراض به حضور دختر مایکل جکسن در نقش مسیح
اعتراض به حضور دختر مایکل جکسن در نقش مسیح

به گزارش اخبارنو به نقل از فیلم جدیدی با عنوان «عادت» که با بازی پاریس دختر مایکل جکسن ستاره فقید موسیقی جهان ساخته شده است، مورد هجمه فراوانی در فضای مجاری قرار گرفته و بیش از ۲۶۰ هزار نفر با امضای نامه‌ای خواهان جلوگیری از نمایش این فیلم مسیح هراسانه شده‌اند. حضور پاریس جکسن در […]

به گزارش اخبارنو به نقل از فیلم جدیدی با عنوان «عادت» که با بازی پاریس دختر مایکل جکسن ستاره فقید موسیقی جهان ساخته شده است، مورد هجمه فراوانی در فضای مجاری قرار گرفته و بیش از ۲۶۰ هزار نفر با امضای نامه‌ای خواهان جلوگیری از نمایش این فیلم مسیح هراسانه شده‌اند.

حضور پاریس جکسن در کنار بلا تورن و گوین رزدیل برای بازی در فیلم «عادت» اولین بار در ماه آوریل اعلام شد و در خلاصه داستان آن آمده دختر جوان و باهوشی که درگیر یک ماجرای خشونت‌آمیز فروش مواد مخدر می‌شود، برای رهایی از مشکلات چهره ظاهری خود را به شکل یک راهبه تغییر می‌دهد. همچنین پاریس جکسن نیز با شکل ظاهری متفاوتی در نقش حضرت عیسی (ع) بازی خواهد کرد.

در عریضه‌ای آنلاین که در فضای مجازی منتشر شده و دو کمپانی برادران وارنر و لاینزگیت را به عنوان سازندگان این پروژه سینمایی هدف قرار داده است، این فیلم را اثری کفرآمیز و یک آشغال مسیح‌هراسانه توصیف کرده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا