جدال آیشواریا رای و دخترش با کووید-۱۹ | عروس و نوه باچان‌ها به کرونا مبتلا شدند
جدال آیشواریا رای و دخترش با کووید-۱۹ | عروس و نوه باچان‌ها به کرونا مبتلا شدند

به گزارش اخبارنو به نقل از مشهورترین خانواده سینمای هند و ستاره‌های بالیوودی این روزها با کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند. روز گذشته خبر ابتلای باچان بزرگ و پسرش به کرونا آمد و امروز اعلام شد آیشواریا رای و دختر هشت ساله‌اش هم مانند آبیشک و آمیتاب باچان به کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند. هنوز معلوم […]

به گزارش اخبارنو به نقل از مشهورترین خانواده سینمای هند و ستاره‌های بالیوودی این روزها با کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند. روز گذشته خبر ابتلای باچان بزرگ و پسرش به کرونا آمد و امروز اعلام شد آیشواریا رای و دختر هشت ساله‌اش هم مانند آبیشک و آمیتاب باچان به کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند. هنوز معلوم نیست این دو بیمار تازه در بیمارستان بستری هستند یا نه.

راجش توپ، وزیر بهداشت ایالت ماهارسترا این خبر را به رسانه‌ها داد و اعلام کرد نشانه‌های کرونا در هر چهار نفر بسیار ملایم و وضعیت سلامتی و بدنی آنها پایدار است. رای باچان علاوه بر بالیوود در چند پروژه هالیوودی هم ایفای نقش کرده و سفیر برندهای مشهور و معتبر تجاری است. باید دید آیا قرنطینه شدن او تاثیری بر توقف تولید فیلم‌های هندی دارد یا این ستاره ۴۶ ساله مشغول کار نبوده است.

آمیتاب باچان ۷۷ ساله و پسر ۴۴ ساله‌اش آبیشک در بیمارستانی در بمبئی بستری هستند و هر دو از هواداران خواسته‌اند خونسردی و آرامش خود را حفظ کنند. مقام‌های بهداشتی محل اقامت باچان‌ها را ضدعفونی کردند و حتی خودروها را هم از قلم نینداختند.

  • منبع خبر : خبرگزاری همشهری