وقوع حادثه تروریستی در زاهدان / انفجار در روستای گلوگاه
وقوع حادثه تروریستی در زاهدان / انفجار در روستای گلوگاه

به گزارش اخبارنو، پیرو وقوع انفجار در اطراف روستای گلوگاه در منطقه کورین استان سیستان و بلوچستان و انتشار اخبار غیررسمی مبتنی بر به عهده گرفتن مسئولیت این انفجار توسط گروهک تروریستی جیش الظلم، فداحسین مالکی، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی شهادت فرمانده بسیج کورین در عملیات تروریستی در زاهدان را تکذیب کرد و اعلام کرد که حادثه مذکور تلفات جانی نداشته است.

به گزارش اخبارنو، پیرو وقوع انفجار در اطراف روستای گلوگاه در منطقه کورین استان سیستان و بلوچستان و انتشار اخبار غیررسمی مبتنی بر به عهده گرفتن مسئولیت این انفجار توسط گروهک تروریستی جیش الظلم، فداحسین مالکی، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی شهادت فرمانده بسیج کورین در عملیات حادثه تروریستی در زاهدان را تکذیب کرد و اعلام کرد که حادثه مذکور تلفات جانی نداشته است.

مالکی اینگونه بیان کرد: عملیات تروریستی در نزدیکی روستای گلوگاه زاهدان صورت گرفته و در واقع بمب کنار جاده‌ای بوده که یکی از آنها را برادران سپاه خنثی کرده و یکی دیگر منفجر شده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: این حادثه تلفات جانی نداشته و سرهنگ میرشکار فرمانده بسیج کورین فقط جراحت مختصری دیده‌اند.

این در حالی است که گروهک تروریستی جیش الظلم طی صدور بیانیه ای ادعا کرد که هدف قرار دادن خودروی یکی از فرماندهان نظامی و به شهادت رساندن وی بر عهده آن‌هاست.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا