درگیری هاشمی نسب و حقیقی در حاشیه بازی پر گل نساجی و فولاد
درگیری هاشمی نسب و حقیقی در حاشیه بازی پر گل نساجی و فولاد

روز گذشته دیدار پر گل فولاد خوزستان و نساجی مازندران با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع نساجی به پایان رسید اما حواشی این مسابقه بعد از پایان بازی نیز ادامه یافت به طوریکه به درگیری فیزیکی دو تن از بازیکنان در تونل خروجی ورزشگاه انجامید. این درگیری که بین مهدی هاشمی نسب و علیرضا […]

روز گذشته دیدار پر گل فولاد خوزستان و نساجی مازندران با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع نساجی به پایان رسید اما حواشی این مسابقه بعد از پایان بازی نیز ادامه یافت به طوریکه به درگیری فیزیکی دو تن از بازیکنان در تونل خروجی ورزشگاه انجامید. این درگیری که بین مهدی هاشمی نسب و علیرضا حقیقی اتفاق افتاد، ظاهرا به دلیل لفظ بدی بود که هاشمی نسب نسبت به حقیقی به کار برد. حقیقی نیز در واکنش به آن با مشت به صورت هاشمی نسب پاسخ می دهد که این درگیری با دخالت اطرافیان پایان می پذیرد.

شب گذشته و در آخرین لحظات برنامه فوتبال برتر، حمیدرضا رجبی مربی تیم فولاد و محمود فکری مربی نساجی به پشت خط آمدند و به توضیحاتی درباره بازی و حواشی آن پرداختند. محمود فکری در صحبت‌های خود از فحش‌های رکیک هاشمی نسب علیه حقیقی دروازه‌بان این تیم صحبت کرد که باعث درگیری لفظی شده بود.

مهدی هاشمی نسب نیز در واکنش به سخنان فکری گفت: آقای فکری شب گذشته گفتند که من فحاشی کرده‌ام، مگر ایشان در صحنه بوده‌اند؟ مگر بر اساس گفته‌های چهار نفر می‌شود تصمیم گرفت و در برنامه‌ای که میلیون‌ها بیننده دارد، به کسی تهمت زد؟ آقای فکری خوب می‌داند که ما همدیگر را به خوبی می‌شناسیم، هم‌بازی من بوده و با هم دربی‌های زیادی را گذرانده‌ایم اما اکنون یک فرق داریم که ایشان کت و شلوار پوشیده‌اند و من با لباس ورزشی مربی‌گری می‌کنم.

وی در ادامه به توضیح درگیری خود با حقیقی پرداخته و عنوان کرد: پس از سوت داور داشتیم بازیکنان تیممان را به رختکن می‌بردیم تا مشکلی پیش نیاید که آن بازیکن  (علیرضا حقیقی) به سمت من آمد و گفت خسته نباشید و من گفتم برو بچه جون. در همین حین به بازیکن تیمم می‌گفتم امیرحسین بازی همینه، باید قوی باشید و در ادامه‌اش یک جمله دیگر به بازیکن خودمان گفتم که آن بازیکن با لحنی که به نسل ما نمی‌خورد به من گفت مودب باش، در جوابش گفتم به تو ربطی ندارد که دخالت می‌کنی، با بازیکن خودم دارم صحبت می‌کنم و بحثی بین ما پیش آمد، در ضمن. خوب می‌دانید جواب های هوی است و جواب سلام علیکم، علیکم سلام!

هاشمی نسب در انتها به سابقه طولانی خود در فوتبال اشاره کرده و خطاب به محمود فکری گفت: من برد و باخت‌های زیادی تجربه کرده‌ام و بیدی نیستم که با این بادها بلرزم و یا با بردی غره شوم، ما جنبه باخت داریم چرا که از این روزها زیاد دیده‌ایم همانگونه که بردهای بسیاری تجربه کرده‌ایم. فقط در انتها باز هم می‌گویم آقای فکری من اگر فحاش، بددهن یا هر چیزی هستم، دوست خوبی نیستم که گفته‌اید آقای هاشمی نسب دوست خوب من است، ما با هم فرقی نداریم و همدیگر را خیلی خوب می‌شناسیم.

علیرضا حقیقی نیز در پاسخ به خبرنگاران درباره درگیری پیش آمده ابتدا به برد تیم خود اشاره کرد و گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود ما خیلی خوب با تیم فولاد بازی کردیم و جا دارد به تیم آقای نکونام هم خسته نباشید بگویم. خوب بازی کردیم و توانستیم یک کامبک بزنیم.

وی درباره درگیری با مهدی هاشمی نسب اعلام کرد: مهم نیست، چیز خاصی نیست و اتفاقاتی است که در فوتبال پیش می‌آید. ما بازی را بردیم و بحث‌های حاشیه‌ای معنی ندارد.